Mača liktenis izšķiras pēdējās sekundēs

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 9. aprīlī, savā laukumā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas mačā izrādīja lielu pretestību "Ventspilij". Uzvarētājs kļuva zināms mača pēdējās sekundēs.

Maču veiksmīgāk iesāka liepājnieki, kuri pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 16:15. Nākamās desmit minūtes gan saimniekoja ventspilnieki, kuri pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 36:27.

Otrā puslaika sākumā "Lauvas" pietuvojās līdz 35:38, bet tad "Ventspils" atkal spēja atrauties aptuveni desmit punktu robežās. Spēles turpinājumā liepājnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam 53:54 un izvirzījās vadībā 55:54. Liepājnieki pēc trešās ceturtdaļas bija vadībā ar 62:58.

Divas minūtes pirms mača beigām viesi bija vadībā ar 75:69, bet liepājniekiem atkal izdevās pievilkt - 73:75. Pēdējās sekundēs, kad rezultāts bija par labu viesiem 76:75, "lauvām" bija iespēja sekmīgi noslēgt savu uzbrukumu. Tas neizdevās un "Ventspils", realizējot vēl divus soda metienus, svinēja uzvaru ar 78:75.

"Lauvām" rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Raimonds Vaikulis.