LTV7 sola pilnā apjomā pārraidīt Vankūveras olimpiskās spēles

Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanāls, neraugoties uz smago ekonomisko situāciju, pilnā apjomā pārraidīs Vankūveras ziemas olimpisko spēļu translācijas, aģentūru LETA ceturtdien informēja LTV.

Plānots, ka olimpisko spēļu atspoguļošana LTV7 notiks 24 stundu režīmā. Tā kā lielākā daļa sacensību notiks laikā, kad Latvijā ir nakts, visas svarīgākās sacensības tika parādītas atkārtojumā dienas gaitā.

Nepieciešamo finansiālo atbalstu Vankūveras olimpisko spēļu pārraidīšanā sniegs translāciju ģenerālsponsori - "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un "Nordea" banka.

Kā ziņots, Vankūveras ziemas olimpiskās spēles nākamgad notiks no 12. līdz 28.februārim.

LTV7 translācijās galvenā uzmanība, kā ierasts, tiks pievērsta sporta veidiem, kas visvairāk interesē televīzijas skatītājus Latvijā - hokejam, bobslejam, skeletonam, kamaniņu sportam un biatlonam.

Papildus minētājām translācijām no rīta un vakarā būs regulāri olimpisko ziņu raidījumi, kā arī Olimpiskā studijas programma, kas īpašu ievērību izpelnījās jau Pekinas olimpisko spēļu laikā.

Olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijas, kā arī speciālie olimpisko ziņu raidījumi paralēli būs skatāmi arī LTV 1.kanālā.

Šobrīd notiek intensīvs darbs, lai translācijas no Vankūveras tiešraides režīmā pirmo reizi varētu tikt pārraidītas arī internetā.

Pievieno komentāru

Sports