LSSS/HK Liepāja uzvar pārliecinoši

Svētdien, 8. martā, LOC Ledus hallē LSSS/HK Liepāja Junioru Attīstības hokeja līgā (JAHL) uzņēma šobrīd turnīra tabulā otro pozīciju ieņemošo “Venta 2002”, kuru pārliecinoši pieveica ar rezultātu 7:3 (4:0; 2:2; 1:1).

Spēles rezultātu praktiski noteica jau pirmā trešdaļa, kurā mājinieki guva četrus bezatbildes vārtus. 5. minūtē rezultātu atklāja Deniss Vilmans (Bulavs, Rumševičius) – 1:0, pēc divām minūtēm Aleksejs Kozlovs (Auziņš) – 2:0, seko Dovidas Laimutis (Auziņš, Kozlovs) – 3:0 un vēl pēc nepilnas minūtes Ričardrs Bulavs (Zīle, Vilmans) – 4:0, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Otrā periodā abas komandas apmainās pa diviem vārtu guvumiem – liepājnieku labā atkal nepilnas minūtes laikā vārtus gūst Niks Zīle (Rumševičius, Vilmans) – 5:1 un Aleksejs Kozlovs (Laimutis, Auziņš) – 6:1. Venta 2002 divreiz izmanto vairākumu, panākot 6:3, bet spēles 59. minūtē, izmantojot vairākumu, punktu pieliek Rihards Ričards Fomins (Auziņš, Rumševičius) – 7:3. Vārtos LSSS/HK Liepāja Patriks Bērziņš.

Nākamo spēli komanda aizvadīs arīdzan mājās – 14. martā, uzņemot “Prizma/Pārdaugava”.