"LOC" posms ievieš lielāku skaidrību "Bruģa Bumbas" kopvērtējumā

Stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra 9. jūlijā norisinājās ceturtais "Bruģa Bumbas" čempionāta posms, kas šoreiz kopumā pulcēja 39 komandas. Šis posms ir ieviesis lielāku skaidrību arī čempionāta kopvērtējumā.

Saulainos un siltos laika apstākļos ceturtais „LOC” posms kopumā pulcēja aptuveni 140 dalībniekus, kuri savas cīņas aizvadīja nepilnu četru stundu garumā piecās vecuma grupās. Pašā mazākajā U14 vecuma grupā pie ceturtā panākuma pēc kārtas tika „Fujaki”, aiz sevis 2.vietā ceturto reizi pēc kārtas atstājot „Baigos Špīlerus”. Savukārt U18 vecuma grupā pie tāda paša panākuma tika vienība ”Normāls Instruments”, izvirzoties drošā vādībā arī kopvērtējumā, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Par 4. posma uzvarētājiem U-99 vecuma grupā vīriešiem kļuva kopvērtējuma jaunie līderi - „Hektors”, kuri pirmajā posmā Grobiņā nestartēja. Otrajā vietā ierindojās vienība „Soķim nav sejas”, bet trešie palika „Vērgales” basketbolisti. Sieviešu grupā pie pirmā panākuma čempionātā tika vienība „Pīsiņi”, kuriem fināla spēlē izdevās pārspēt šā brīža čempionāta līdervienību „Naktsmaiņa”. Savukārt 3. vietā palika vicelīderes „Īstās Margrietiņas”. MIX grupā pie pirmās uzvaras tika venība „Ašie”, bet līdervienība „Oskara Transports” palika 3.pozīcijā.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī ceturtais finālists tālmetiena konkursam un par šī posma trāpīgāko snaiperi kļuva Māris Šliseris, kurš minūtes laikā realizēja 9 tālmetienus. Atgādinām, ka pirmajā posmā par uzvarētāju kļuva Reinis Mārtiņš Miķelsons, otrajā posmā triumfēja Gustavs Lapiņš, bet trešajā posmā labākais bija Dāvids Kokainis. Galvenajā balvā, kas tiks pasniegta pēdējā posmā, 6.augustā, uzvarētājs saņems televizoru no „Elektrons & K”.

Līdz ar to, četri posmi jau ir aiz muguras un nākošais posms norisināsies pēc divām nedēļām, 23. jūlijā, kad pie tirdzniecības centra BAATA tiks aizvadīts piektais, un tajā pašā laikā arī pirmspēdējais čempionāta posms. Atgādinām, ka pieteikšanās „Bruģa bumbas” čempionātam ir iespējama tikai pasākumu norises dienā no pulksten 16:15 līdz 17:00. Dalības maksa: 2 EUR.

„Bruģa bumba” kalendārs 2014:
5.posms 23.jūlijs (t/c BAATA posms)
6.posms 6.augusts (fitnesaveikals.lv posms)

4.posma rezultāti:

U-14 zēni

1.vieta „Fujaki” (Olafs Ozols, Roberts Jurkevics, Kristiāns Ārenieks, Klāvs Dzērvēns)
2.vieta „Baigie Špīleri” ( Kristers Herings, Uvis Vārna, Kārlis Rusmanis, Rūdolfs Pociņs)
3.vieta „Big Trio” (Ingars Lībis, Arturs Ziemelis, Daniels Kūlains)

U-18 jaunieši

1.vieta „Normāls Instruments” (Raivis Kabiņeckis, Rolands Silnieks, Aivis Sils)
2.vieta „Rūdis” (Gustavs Lapiņš, Artis Krūmiņš, Elvis Osis)
3.vieta „Maigurs Lido” (Jānis Hanka, Jānis Miķelsons, Miks Mizēns)

U-99 vīrieši

1.vieta „Hektors” (Gatis Jagmins, Arturs Ķudis, Viesturs Ķudis)
2.vieta „Soķim Nav Sejas” (Niks Lagzdiņš, Toms Fricbergs, Arnis Ate, Valters Ķiepis)
3.vieta „Vērgale” (Dāvis Pirtnieks, Dzintars Semenkovs, Aivis Sils, Edijs Silnieks)

U-99 sievietes

1.vieta „Pīsiņi” (Mariona Tamsone, Annija Ķergalve, Selīna Meiluse)
2.vieta „Naktsmaiņa” (Līva Laima Kazāka, Agija Kruga, Zaiga Būmeistare, Zane Lībeka)
3.vieta „Īstās Margrietiņas” (Kristīne Melberga, Linda Otrupe, Beāte Jagmina)

MIX grupa

1.vieta „Ašie” (Gints Putāns, Paula Aigare, Toms Kazaks)
2.vieta „Veiksminieki” (Filips Ķeirš, Jēkabs Paipa, Megija Turka)
3.vieta „Oskara Transports” (Kristaps Kabiņeckis, Kaspars Kviesis, Guntis Reteris, Una Dzeguze).