"Livonijas ordeņa kausā 3x3 ar vārtsargu" uzvar komanda "IBK Rimis"

PAPILDINĀTS AR REZULTĀTIEM. Aizputes novada sporta centrā notikušajā florbola turnīrā “Livonijas ordeņa kauss 3×3 ar vārtsargu” Elites grupā uzvarēja Liepājas komanda "IBK Rimis".

Visus rezultātus skatīt šeit.

"IBK Rimis" sastāvā bija virslīgas komandas "Kurši" vārtsargs Edgars Rimarenko un spēlētājs Ingars Jansons, "Kuršu" pirmās līgas florbolists Kristaps Sproģis, kā arī Jānis Puķītis, Mārtiņš Matuks un Jānis Vents, informē turnīra organizators Mareks Dēvits.

Otro vietu ieguva komanda "Rebeka", kuras vārtos bija "Kuršu" treneris Mārtiņš Krūms. Sastāvā vēl bija ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs Gints Siliņš, Kristaps Ošs-Ervics un Armands Freidenfelds.

Trešajā vietā 17 komandu konkurencē par pārsteigumu tika "Vārme". Labākā no vietējām komandām bija "Madagaskaras pingvīni", kas ieguva piekto vietu. Ceturtajā vietā bija Liepājas komanda "Innebandy" ar aizputnieku Kasparu Rogu vārtos.

Elites grupas vērtīgākais spēlētājs bija I. Jansons.

Junioru grupā uzvarēja Aizputes jauno florbolistu komanda "Bombardieri", otrās bija Aizputes florbolistes ar komandu "Minioni", bet trešās palika "Irlavas/Tukuma" meitenes. Junioru grupā bija tikai trīs komandas.

Junioru grupas vērtīgākā spēlētāja bija aizputniece Kristīne Jansone.

Sacensību otrais posms plānots aprīlī.

Pievieno komentāru

Sports