"Livonija" uzvar "Vārmi"

Aizputes florbola komanda "Livonija" svētdien, 8. decembrī, savā laukumā Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā ar 9:7 (6:2; 2:2; 1:3) uzvarēja "Vārmi".

"Livonijai" katrs pa diviem vārtiem guva Arnis Freimanis, Ģirts Šķuburs un Mareks Dēvits, bet ar vienu precīzu metienu katrs izcēlās Uģis Pickainis, Rūdolfs Rudzājs un Normunds Tupesis, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Livonija" maču iesāka ļoti vareni, 13. minūtē jau esot vadībā ar 5:0, bet pirmo puslaiku uzvarot ar 6:2. Otrajā puslaikā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem.

Trešajā periodā "Vārme" negrasījās padoties un 56. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 7:8. Punktu "Livonijas" uzvarai pielika M. Dēvita gūtie vārti.