"Livonija" un "Leģions/Grobiņas novads" piedzīvo zaudējumu otrajā līgā

Aizputes florbola komanda "Livonija" sestdien, 29. novembrī, izbraukumā Latvijas florbola čempionāta otrās līgas Kurzemes reģiona turnīrā pagarinājumā ar 7:8 zaudēja komandai "Roja-Rauda Print". Savukārt "Leģions/Grobiņas novads" savā laukumā ar 9:10 zaudēja Liepājas komandai "Kurši 3".

"Livonijai" trīs vārtus guva Matīss Cinovskis, divas reizes izcēlās Ģirts Šķuburs, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Ritvars Lanka un Ģirts Ansons, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Livonija" pēc pirmā perioda bija zaudētāju lomā ar 4:5, bet otrajā periodā guva trīs vārtus un pārņēma vadību ar 7:5. "Roja-Rauda Print" trešajā periodā rezultātu izlīdzināja, bet pagarinājumā guva uzvaras vārtus.

"Leģionam/Grobiņas novadam" pret "Kuršiem 3" pa diviem vārtiem katrs guva Jānis Zukulis un Arnis Brucis, pa vienai reizei katrs precīzi bija Mārcis Butāns, Gints Bušs, Raivo Agulis, Uldis Valdmanis un Aivars Dēvics.

Grobiņnieki pēc pirmā perioda bija vadībā ar 6:3, bet pēc otrā perioda saglabāja divu vārtu pārsvaru - 7:5. "Kurši 3" trešajā periodā rezultātu izlīdzināja - 7:7. Grobiņnieki ieguva divu vārtu pārsvaru, bet uzvaru noturēt neizdevās - 9:10.