"Livonija" piedzīvo trešo zaudējumu Latvijas čempionāta otrajā līgā

Pie pirmās uzvaras Latvijas čempionāta florbolā otrajā līgā neizdodas tikt Aizputes florbola komandai "Livonija", kas svētdien, 18. oktobrī, savā laukumā piedzīvija jau trešo zaudējumu, ar 6:9 (3:1; 1:5; 2:3) zaudējot Jelgavas novada komandai "JeNo 2".

"Livonijai" divus vārtus guva Uģis Pickainis, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Jānis Braže, Normunds Tupesis, Helmuts Bergmanis un Mārtiņš Matuks, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Livonija" pēc pirmā perioda bija vadībā ar 3:1. Taču otrajā periodā ielaida piecus vārtus pēc kārtas, nonākot zaudētāju lomā ar 3:6. Trīs sekundes pirms perioda beigām, spēlējot vairākumā, gan vieni vārti tika atgūti - 4:6.