"Livonija" Latvijas čempionāta otrajā līgā uzvar komandu "Roja - Rauda Print"

Aizputes florbola komanda “Livonija” savā laukumā sestdien, 25. oktobrī, Latvijas florbola čempionāta otrās līgas Kurzemes reģiona turnīrā ar 3:2 (0:1; 3:1; 0:0) uzvarēja komandu “Roja – Rauda Print”, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Otrā perioda sākumā, spēlējot mazākumā, viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr perioda turpinājums piederēja aizputniekiem. Vispirms vairākumā vārtus guva Matīss Cinovskis, bet pēc tam izcēlās arī Matīss Krēže un Mareks Košeļevs – 3:2. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās.

“Livonija” sestdien, 1. novembrī, nākamajā spēlē izbraukumā spēlēs pret “Talsu NSS”. Savukārt “Leģions/Grobiņas novads” svētdien, 2. novembrī, pulksten 14 Grobiņas Sporta centrā tiksies ar “Vārmi”.