Līvam pārliecinoša uzvara Superkausa trešajā posmā

"Monster Energy" Superkausa motokrosā trešajā posmā svētdien pārliecinošu uzvaru izcīnīja "MX Moduls" komandas līderis Dāvis Līvs.

Līvs izcīnīja uzvaras visos trijos "MX Pro" klases braucienos un kļuva par līderi arī kopvērtējumā.

Jau pirmā brauciena sākumā krita kopvērtējuma iepriekšējais līderis Augusts Justs, kurš savainoja muguru un Dobelē vairs nebrauca.

"Šoreiz ne tikai rezultāti ir labi, bet es arī tiešām ļoti labi jutos. Visos braucienos līdz pirmajam tramplīnam jau biju pirmais. Pirmajos apļos man vēl līdzi turējās Augusts un Roberts Justi, Ivo Šteinbergs, bet tad es atrāvos un uzvarēju salīdzinoši mierīgi. Liels paldies manai komandai un prieks par pārējiem puišiem, jo "MX Moduls" uzvarēja arī komandas ieskaitē," citēts Līvs.

"Sezonas sākumu es par pārāk veiksmīgu nenosauktu. Fiziski visu laiku jutos labi, bet rezultāta nebija. Kopā ar treneri šo to pamainījām, gatavojoties mačiem, un Dobelē tas deva labu rezultātu. Tagad tāpat jānobrauc arī Latvijas čempionāta nākamais posms."

Pēc pārliecinoši uzvarētā Dobeles krosā Līvs kļuva par līderi kopvērtējumā, par desmit punktiem apsteidzot Robertu Justu. Jau 17 punkti mazāk kā Robertam ir kopvērtējuma trešās vietas īpašniekam Laurim Freibergam, no kura vēl vienu punktu atpaliek Dāvis Ivanovs.

Motokrosa seriāla "Monster Energy" Superkauss čempioni šosezon tiks noskaidroti piecos posmos.

Pievieno komentāru

Sports