Lipmans: Par 90 procentiem skaidrs, ka septembrī Rīgā būs NHL klubs "Panthers"

"Šobrīd par 90 procentiem esmu pārliecināts, ka septembrī Rīgā viesosies Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Floridas "Panthers"," pirmdien laikrakstam "Latvijas Avīze" atzinis Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans.

"Komanda "Panthers" Rīgā spēlēs pret Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas "Dinamo", Lipmanu citē "Latvijas Avīze". "Man vēl paredzēta viena tikšanās, un tad mums solīja iesniegt rēķinus, cik varētu izmaksāt šādas spēles sarīkošana."

"Summa būs jāapmaksā Rīgas "Dinamo" klubam. Summa nebūs maza, pavisam noteikti - vairāk nekā 100 tūkstoši latu. Taču domāju, ka zaudētājos neviens nepaliks. Spēle varētu notikt 28.septembrī," piebilda Lipmans, kurš patlaban atrodas darba vizītē ASV.

Tāpat Lipmans piebilda, ka nākamajā sezonā Latvijas klubi Baltkrievijas atklātajā čempionātā nespēlēs. LHF prezidentam piekrita arī LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks, kurš gan pieļauj iespēju, ka viena vai divas komandas tomēr varētu spēlēt Baltkrievijā. Galvenais - lai ir nauda un gribēšana.

Šobrīd nav skaidrs, kura Latvijas komanda nākamajā sezonā spēlēs Čempionu līgā. Lipmans uzskata, ka šajā turnīrā jāspēlē Latvijas čempioniem, savukārt Baldonieks domā, ka šādas tiesības ir jādod stiprākajiem - Rīgas "Dinamo". Par šo jautājumu šonedēļ lems LHF valde.

Latvijas čempionvienības "Liepājas metalurgs" galvenais treneris Vladimirs Golubovičs īsti nemaz nevēlas spēlēt Čempionu līgā. "Ja godīgi, es nevēlos spēlēt Čempionu līgā. Lai tur spēlētu, kaut kam jābūt - naudai, sastāvam. Negribu, lai būtu kā tad, kad pirmo reizi piedalījāmies Baltkrievijas čempionātā - skatījāmies tikai uz tablo, cik vārtus esam ielaiduši. Taču jautājums par Čempionu līgu ir atklāts," laikrakstā "Latvijas Avīze" citēts Golubovičs.

LETA jau ziņoja, ka par Latvijas čempioniem hokejā piektdien otro gadu pēc kārtas kļuva "Liepājas metalurgs" vienība, kas finālsērijā ar rezultātu 4-2 pārspēja ASK/"Ogre" komandu.

Kā ziņots, "Liepājas metalurgs" pusfinālsērijā tikai ar 3-2 pārspēja Daugavpils "Latgale" hokejistus, savukārt ASK/"Ogre" ar 3-1 pieveica par favorītiem uzskatīto "Rīga 2000" komandu, kuras sastāvu bija pastiprinājuši deviņi spēlētāji no Rīgas "Dinamo".

Pievieno komentāru

Sports