"Lietus futbolā" liepājnieku neveiksmes turpinās 2

Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta spēlē svētdien FK "Liepāja" savā laukumā ar 0:3 (0:2) zaudēja FK "Jelgava" komandai.

Pielijušajā un smagajā laukumā laukuma saimnieki piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas virslīgas turnīrā. FK "Liepāja" pēdējās četrās spēlēs ir piedzīvojusi četrus zaudējumus ar kopējo vārtu attiecību 0:12.

Pirmajā puslaikā "Jelgava" divreiz sekmīgi izmantoja liepājnieku rupjas kļūdas aizsardzībā, savukārt otrā puslaika sākumā guva vēl vienus vārtus pēc soda sitiena, kad bumba iestrēga pielijušajā soda laukumā, un, viesu komandas uzbrucējs Maksims Daņilovs to ietrieca vārtu tīklā.

Otrajā puslaikā laukums bija tik pielijis, ka mačs vairāk bija "bumbošanās" nekā saturīga futbola spēle.

Turnīra kopvērtējumā līderpozīcijā ar 46 punktiem 18 mačos nostiprinājusies "Skonto" komanda, kurai ar 41 punktu 19 cīņās seko "Ventspils", bet 37 punkti ir Daugavpils "Daugavai". Uz ceturto vietu ar 34 punktiem 19 mačos pakāpusies "Jelgava", kurai ar ar 31 punktu 17 mačos seko "Liepāja".

Sesto vietu ar 26 punktiem ieņem "Spartaks", tam ar 20 punktiem seko Rīgas "Daugava", bet vēl par pieciem punktiem mazāk ir "Daugavpils" vienībai. Tikmēr desmit punktus iekrājusi "Metta"/LU, kurai ar sešiem punktiem seko "Jūrmala".

Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta svētdienas spēļu rezultāti:

"Ventspils" - "Jūrmala" 6:1 (1:1);

"Daugavpils" - Rīgas "Daugava" 0:1 (0:1);

"Jelgava" - "Liepāja" 3:0 (2:0);

Jūrmalas "Spartaks" - Daugavpils "Daugava" 0:0 (0:0).