Liepājnieks sekmīgi startē U15 Latvijas badmintona izlasē

Baltu vienības dienā, 22. septembrī, Lietuvas pilsētā Birži tika aizsākta jauna tradīcija - Latvijas un Lietuvas badmintona komandu spēle, kas turpmāk norisināsies katru gadu.

Latvijas U15 izlases sastāvā kopā ar siguldietēm A.Priednieci un D.Aleksejevu, rīdzinieku M.Ķirkumu uzaicināts tika arī liepājnieks Gustavs Dāvids Brečs. Kaimiņvalstu izlašu derbijā tika izspēlētas jauktās dubultspēles,vienspēles un dubultspēles zēniem un meitenēm. Mačā ar rezultātu 105:86 pārāki izrādījās lietuvieši, kas spēja uzvarēt zēnu vienspēli, meiteņu vienspēli un dubultspēli, bet mūsējie - G.D.Brečs ar A.Priednieci un G.D.Brečs ar M.Ķirkumu triumfēja jauktajā un zēnu dubultspēlē.

Savukārt 23.septembrī G.D.Brečs pirmoreiz startēja Igaunijas jauniešu kausa Noorte GP 1.posmā Pērnavā, kas uzskatāms par spēcīgāko jauniešu badmintona turnīru Baltijā. Turnīrā piedalījās 169 jaunie badmintonisti, tostarp 27 spēlētāji Latvijas. Vienspēlēs Gustavs uzvarēdams vienā spēlē no trim savā apakšgrupā palika 3. izcīnot dalītu 9./12. vietu, bet vienīgajā dubutspēlē pārī ar P.Kandi no talsiem saspringtā trīs setu ciņā (22-20, 16-21-16,13-21) peikāpās Igaunijas U15 pirmajam pārim M.M.Liim/G.Rammal, kā rezultātā dalīta 5./8.vieta.


Pievieno komentāru

Sports