Liepājnieki triumfē Latvijas čempionātā galda tenisā

Latvijas individuālā čempionāta galda tenisā cīņas Liepājā noslēgušās ar mājinieku pārākumu. Galda tenisa cienītājiem šopavasar Liepājas Olimpiskajā centrā vēl būs iespēja vērot augsta ranga mačus.

Latvijas individuālais čempionāts galda tenisā Liepājā nebija noticis kopš 1976. gada, stāsta viens no čempionāta organizatoriem Reinis Burģis. Viņš ir gandarīts, ka pašam savās mājās izdevās parādīt labu sniegumu.

R. Burģis pusfinālā bija tuvu uzvarai pār sešpadsmitkārtējo Latvijas čempionu Sandiju Vasiļjevu, bet tomēr zaudēja ar 3:4 (11:3, 12:10, 14:12, 10:12, 8:11, 10:12, 3:11). “Zināju, ka nedrīkst atslābināties, ka neviens punkts pats no sevis neatnāks. Pēdējais sets jau bija formalitāte. Man bija ļoti labas iespējas jau ceturtajā setā vinnēt, bet ieservēju tīklā, kas ir ļoti rupja kļūda. Tad sestajā setā bija desmit pret astoņi, neizmantoju divas mačbumbas,” komentē R. Burģis. Viņš ir apmierināts ar bronzas medaļu vienspēlēs, jo minimālais uzdevums bijis iekļūt labāko astotniekā. Trešā vieta R. Burģim tika arī dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Otrajā pusfinālā Reiņa brālis Matīss Burģis dabūja krietni pamocīties, lai pārspētu Vladislavu Agurjanovu, bet finālā pārliecinoši uzvarēja S. Vasiļjevu ar 4:0 (11:2, 11:4, 11:5, 11:6).

Par Latvijas čempioni sieviešu vienspēlēs kļuva liepājniece Inta Ļaudupe. Viņa kopā ar liepājnieci Sanitu Vīlisteri ieguva sudraba godalgu dubultspēlēs un trešo vietu jauktajās dubultspēlēs.

1. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Eiropas Nāciju līgas spēle. Tajā Latvijas izlase spēlēs pret Šveici.

Pievieno komentāru

Sports