Liepājnieki piedalās fitnesa un bodibildinga sacensībās Jūrmalā

26. augustā Jūrmalā norisinājās fitnesa un bodibildinga federācijas “NAC Latvija” organizētās sacensības “LNK Jūrmala Open”, kurās kopā ar sportistiem no Vācijas, Lietuvas un citām Latvijas pilsētām par godalgotām vietām un naudas balvām cīnījās arī divi atlēti no Liepājas.

Liepāju pārstāvēja liepājniekiem jau pazīstamais un atzinību guvušais Ņikita Putilovs no fitnesa centra “Planēta Fitness”, kā arī Lauris Neimanis no fitnesa centra “Olymp Sports”, kuram šī bija pirmā uzstāšanās uz skatuves tiesnešu un publikas priekšā, informē biedrības “NAC Latvija-Kurzeme” vadītājs Juris Dambītis.

Ņikita Putilovs un Lauris Neimanis startēja spēcīgajā bodibildinga kategorijā, kurā nepārspēts palika pārstāvis no Vācijas, absolūtais pasaules čempions bodibildingā NAC versijā, Aleksejs Kauzs. Ņikita ieņēma godalgoto trešo vietu, savukārt Lauris ierindojās piektajā vietā.

Abu Liepājas sportistu treneris Juris Dambītis jūtas gandarīts par puišu sportisko formu un sniegumu sacensībās.

Atlēti un viņu treneris izsaka pateicību visiem, kuri bija ieradušies Jūrmalā atbalstīt liepājniekus un palīdzēja sacensību gatavošanās procesā. 

Šobrīd tiek turpināts darbs pie sportistu sagatavošanas rudenī gaidāmajām sacensībām “Liepāja Classic 2017”, kas norisināsies 19.novembrī Liepājas latviešu biedrības namā.

Pievieno komentāru

Sports