Liepājnieces uzreiz aiz goda pjedestāla Eiropas Jaunatnes basketbola līgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. oktobrim, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas pirmā posma sacensības U16 vecuma grupā meitenēm. Sacensībās startēja 8 komandas no piecām valstīm un liepājnieces turnīru noslēdza uzreiz aiz goda pjedestāla - 4. vietā, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Šāda mēroga sacensības Liepājā nenotika pirmo reizi, taču katru reizi tās ir bijušas īpašas sacensības Liepājas jauniešiem. Šoreiz Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas pirmā posma sacensības U-16 vecuma meitenēm.
Vēl bez pašmāju basketbolistēm turnīrā startēja "Jūrmala" un "Rīga/Rīdzene” no Latvijas, "MKK Sokolow SA" no Polijas, "Alvik Basket" no Zviedrijas, SC "Marcus" no Igaunijas un "Horsholm", kā arī "Vaerlose" komandas no Dānijas.

Liepājas komanda Zinta Lākuta vadībā kopumā šo trīs dienu laikā aizvadīja piecas spēles. Trijās spēlēs tika izcīnītas uzvaras pret Dānijas, Zviedrijas un Igaunijas komandām, bet zaudējumi tika piedzīvoti divos mačos pret 2. un 3. vietas ieguvējiem no Polijas un Dānijas, attiecīgi, "MKK Sokolow SA" un "Vaerlose".

Par pirmā posma uzvarētājām kļuva Aināra Čukstes un liepājnieces Līgas Alilujevas vadītās “Rīga/Rīdzene” basketbolistes, kas uzvaras izcīnīja visās piecās spēlēs. Savukārt trešā Latvijas komanda “Jūrmala” šajā posmā finišēja 6. pozīcijā.

EGBL 1.posma rezultāti:
1. vieta    "Rīga/Rīdzene” (Latvija)
2. vieta "MKK Sokolow SA" (Polija)
3. vieta    "Vaerlose" (Dānija)
4.vieta “BS Liepāja" (Latvija)
5.vieta "Horsholm" (Dānija)
6.vieta "Jūrmala" (Latvija)
7.vieta SC "Marcus" (Igaunija)
8.vieta "Alvik Basket" (Zviedrija).

Pievieno komentāru

Sports