Liepājniece Anna Azarova startē Igaunijā

No 22.līdz 30.maijam Igaunijas pilsētā Kāriku, netālu no Ostepes, norisinājās starptautiskās Tennis Europe jauniešu tenisa sacensības “Estonian Junior Open”. Liepājniece Anna Azarova ieguva divas dalītās 5.vietas (vienspēlēs un dubultspēlēs), informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Anna Azarova savas apakšgrupas sacensībās izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs un kvalificējās fināla izslēgšanas sacensībām. Ceturtdaļfināla spēlē Anna ar 4-6 2-6 atzina Somijas tenisistes Milas Kotameki (Milla Kotamaeki) pārākumu, tādējādi, sacensību noslēgumā Anna Azarova ierindojās dalītajā 5.vietā.

Papildus vienspēļu sacensībām, Anna Azarova kopā ar Keisiju Bērziņu no Latvijas piedalījās arī dubultspēļu sacensībās. 1.kārtā latvietes ar 6-2 6-0 guva uzvaru pār Igaunijas pāri Noru Olīviju Ādamsoni (Nora Olivia Adamson) un Miju Mihailovu (Miia Mihailov). Taču cīņā par pusfinālu, Anna ar Keisiju piedzīvoja zaudējumu ar 1-6 6-4 5-10 Milai Kotameki (Milla Kotamaeki) no Somijas un Kaizai Varulai (Kaisa Varul) no Igaunijas.

Pievieno komentāru

Sports