Liepājas Universitātes students atved medaļu no Latvijas Universiādes

Nedēļas nogalē Valmierā notika Latvijas Universiāde un Latvijas U-23 čempionāts spēka trīscīņā. Kategorijā līdz 93 kilogramiem 2. vietu gan starp studentiem, gan Latvijas mērogā izcīnīja Liepājas Universitātes students Edgars Tīfentāls, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Spēka trīscīņas sacensībās, kas sastāv no pietupieniem ar svara stieni, vilkmes no zemes un spiešanas guļus ar svara stieni, Edgars Tīfentāls piedalās pirmo reizi, jo līdz šim viņa sporta veids ir bijis svarcelšana. Edgars pamato savu izvēli: “SELL spēlēs, kurās plānoju piedalīties nākošā gada maijā, nav tādas disciplīnas kā svarcelšana, bet ir spēka trīscīņa. Tāpat nākošgad Čehijā  notiks Pasaules čempionāts spēka trīscīņā studentiem, kurā piedalīšos.”

Sestdien Valmierā notikušajās sacensībās spēka trīscīņā sacentās gan Valmieras skolu jaunieši, veterāni četrās vecuma grupās, jaunieši līdz 18 gadu vecumam un sportisti U-23 grupā.


Pievieno komentāru

Sports