"Liepājas Universitāte" tiek pie otrās uzvaras čempionātā

Trešdien, 3. decembrī, pie otrā panākuma Liepājas pilsētas basketbola čempionātā tika “Liepājas Universitātes” basketbolisti, kuri sīvā cīņā pārspēja Liepājas jaunos sporta spēļu skolas audzēkņus ar rezultātu 91:80. Atlikušās divas piektās kārtas spēles norisināsies sestdien no pulksten 13:00.

Trešdienas vienīgajā mačā spēkiem mērojās gados jaunākie “LSSS” audzēkņi un „Liepājas Universitātes” studenti. Kopumā mačs aizritēja ļoti līdzīgi visas 40 minūtes taču tās galotnē nedaudz meistarīgāki tomēr bija studenti, tādējādi izcīnot otro uzvaru čempionātā ar rezultātu 91:80. Tas komandai uz nenoteiktu laiku ļāva pakāpties uz 3. pozīciju turnīra tabulā, savukārt „LSSS” komanda joprojām bez vēl nevienas uzvaras atrodas pēdējā 7. vietā, informē Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Uzvarētājiem labākais ar 24 gūtajiem punktiem bija komandas līderis un čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Niks Lagzdiņš, bet ar 22 punktiem labs palīgs uzvarā bija Filips Ķeiris. Savukārt “LSSS” rindās labākais ar 20 ačiem bija Jēkabs Bitenieks, kuram tā bija pirmā spēle čempionātā.

Sestdien, 6. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas interesantas atlikušās piektās kārtas divas cīņas. Pulksten 13:00 spēkiem mērosies “Liepājas pilsētas pašvaldības policijas” un “Liepājas Papīrs” komandas. Uz doto brīdi abu komandu rēķinā ir pa vienai uzvarai un diviem zaudējumiem, līdz ar to spēku samēri abām komandām ir ļoti līdzvērtīgi. Savukārt dienas otrajā mačā pulksten 14:30 laukumā dosies "Lesjofors" un "Ģeodēzists " komandas. Šajā pārī izteikta favorītu loma ir pašreizējiem čempioniem “Ģeodēzists” basketbolistiem, kuri joprojām čempionātā startē bez zaudējumiem (bilance 4-0), taču “Lesjofors” komandas rēķinā ir viena uzvara un divi piedzīvoti zaudējumi.

Piektās spēļu kārtas rezultāti (3. decembris):
"Liepājas Universitāte" - "LSSS" 91:80 (26:22, 16:13, 23:22, 26:23

Piektās spēļu kārtas kalendārs (6.decembris):
13:00 "LPPP" - "Liepājas Papīrs"
14:30 "Lesjofors" - "Ģeodēzists"

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports