"Liepājas Universitāte" mērosies spēkiem ar "Rubeni"

Šo sestdien un svētdien Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas divas florbola spēles, kurās saviem spēkiem mērosies divas sieviešu komandas - “Liepājas Universitāte” un “Rubene”.

Sestdien, 6. februārī cīņu par uzvaru meitenes sāks pulksten 19:00, bet otro spēli, 7. februārī, meitenes izspēlēs pulksten 14:00, informē LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Atgādinām, ka šogad ELVI florbola līgā sievietēm piedalās sešas komandas- FK “Ķekava”, FK “NND”, “Rubene”, “Ķekavas Bulldogs”, “Rīgas Lauvas” un mūsu pilsētas pārstāves, “Liepājas Universitāte”.
Līdz šim turnīra tabulā labākus rezultātus uzrādījušas “Rubene” spēlētājas, kuras no 13 aizvadītajām spēlēm uzvaru guvušas 11 cīņās, tādējādi iegūstot 31 punktu. Iegūtie rezultāti komandu pašlaik ierindo tabulas 2. vietā. No esošajām līderēm “Rubene” šķir vien viena punkta starpība.

Savukārt “Liepājas Universitāte” pārstāvēm gan nav veicies tik spīdoši. Līdz šim meitenes aizvadījušas 15 spēles, no kurām vien divas ir noslēgušās ar pārāku rezultātu pār pretiniekiem. Pagaidām meitenēm rezultātu tabulas kopvērtējumā ir 6 punkti, līdz ar to arī pēdējā, 6. vieta. Līdz rezultātu tabulas 5. vietas ieguvējām liepājnieces šķir 9 punktu starpība.

To, vai liepājniecēm izdosies revanšēties par zaudējumiem divās iepriekšējās savstarpējās tikšanās reizēs Kocēnos, mēs varēsim vērot jau šajā sestdienā un svētdienā, sekojot līdzi klātienē, Liepājas Olimpiskajā centrā. Ieeja uz spēlēm skatītājiem bez maksas.

Spēļu kalendārs:
6. februāris    19:00   “Liepājas Universitāte” – “Rubene”
7. februāris    14:00    “Liepājas Universitāte” – “Rubene”


Pievieno komentāru

Sports