"Liepājas Universitāte" lūkos sasniegt pusfinālu

Sestdien, 28. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta atbildes ceturtdaļfināla spēle Latvijas Florbola 1.līgas ietvaros sievietēm. Tajā spēkiem mērosies “Liepājas Universitātes” un “Lekrings” komandas, kur uzvaru pirmajā mačā izbraukumā izcīnīja liepājnieces. Mača sākums pulksten 17:00.

Abas komandas 1.līgas regulāro sezonu noslēdza, attiecīgi, 3. un 6. pozīcijā, kas vienības saveda kopā ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfināli notiek līdz vienas komandas divām uzvarām un šī abām komandām būs otrā spēle.

Ja regulārajā čempionātā liepājnieces savas play-off pirmās kārtas pretinieces trīsreiz apspēlēja pārliecinoši, tad ceturtdaļfināla pirmajā mačā vēju pilsētas florbolistes tikai trešajā periodā nodrošināja uzvaru ar vienu vārtu starpību - 6:5 (2:1, 2:2, 2:2). Turklāt uzvaras vārtus 58. minūtē guva Kate Gārde, kuru atzina arī par komandas labāko spēlētāju minētajā mačā.

Ja liepājnieces sestdienas vakarā izcīnīs uzvaru, tad ceturtdaļfināla sērija būs noslēgusies un trešais abu komandu mačs nebūs nepieciešams. Taču “Lekrings” komandas uzvaras gadījumā būs nepieciešama arī trešā izšķirošā cīņa, kura tādā gadījumā norisināsies svētdienas rītā no pulksten 11:00.

Norises vieta: LOC sporta zāles Nr. 2.,3.

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!