"Liepājas Universitāte" izrauj uzvaru

Svētdien, 16. martā, Latvijas florbola 1.līgas pirmo pusfināla spēli savu skatītāju klātbūtnē veiksmīgi aizvadīja „Liepājas Universitātes” florbolistes, kuras ar 5:4 papildlaikā pieveica „Rubene-1” komandu.

Līdzīgas un saspringtas spēles septītajā minūtē vadībā ar 0:1 izvirzās viešņas, bet liepājnieces atbildes vārtus spēja gūt spēles piecpadsmitajā minūtē. Pirmais periods tā arī beidzās - 1:1. Otrajā periodā abas komandas azartiskā spēlē spēja gūt vēl pa diviem vārtiem -  3:3. Trešā perioda sākumā atkal vadībā izvirzījās „Rubene-1” komanda, taču perioda vidū „Liepājas Universitāte” izdodas rezultātu un spēli izlīdzināt – 4:4. Gan „Liepājas Universitāte”, gan „Rubene-1” komandām bija iespējas spēli pabeigt jau pamatlaikā, taču abu komandu vārtos ļoti prasmīgi darbojās vārtsardzes! Papildlaika otrajā minūtē "zelta" vārtus gūst Liepājas Universitātes komandas spēlētāja Linda Jēgere un studentes svinēja laimīgu uzvaru ar 5:4, informē Mārtiņš Sīlis, LOC Mārketinga vadītājs.

Par labāko spēlētāju Liepājas komandā tika atzīta vārtsardze Rūta Pirtniece, bet Kocēnu komandā par labāko atzina uzbrucēju Lauru Gaugeri.

"Rubene 1" florbolistes regulāro čempionātu noslēdza 2. Vietā. Savukārt vēju pilsētas komanda bija 3. pozīcijā, 16 spēlēs izcīnot septiņas uzvaras un piedzīvojot deviņas neveiksmes.

Regulārajā čempionātā komandas savā starpā spēkiem mērojās četras reizes un vienā no mačiem pārākas bija liepājnieces, bet trijās reizēs uzvaras izcīnīja „Rubenes” komanda.
Atgādinām, ka pusfināla spēles norisināsies līdz vienas komandas divām uzvarām. Otrā un nepieciešamības gadījumā arī trešā cīņa, tiks aizvadīta izbraukumā.

LiepU - Rubene-1 5:4 (1:1,3:3, 4:4(5:4))
LiepU: Linda Toode 3 (1+2), Karīna Mičule 3 (2+1), Inga Petkus 1 (0+1), Kristīne Matisone 1 (0+1), Zane Biteniece 1 (1+0), Linda Jēgere 1(1+0)
Rubene-1: Laura Gaugere 2 (2+0), Rebeka Laure 2 (1+1), Juta Muravska 2 (0+2), Nora Zvirbule 1 (1+0), Elizabete Pavlovska 1 (0+1)