"Liepājas Universitāte" izcīna uzvaru un nostiprinās trešajā pozīcijā

Trešdien, 14. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadīta viena spēle Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Pie uzvaras tika “Liepājas Universitātes” basketbolisti, kuri ar rezultātu 75:66 pārspēja ”LSSS” audzēkņus, tādējādi nostiprinoties 3. pozīcijā kopvērtējumā, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC Sporta projektu vadītājs.

Abām komandām šī bija otrā spēkošanās reize. Pirmajā mačā decembra mēneša sākumā studenti bija pārāki pār gados jaunākajiem sporta spēļu skolas audzēkņiem ar rezultātu 91:80, līdz ar to, apņēmības “LSSS” jauniešiem revanšēties šajā mačā netrūka.

Spēles sākumu labāk iesāka “Liepājas Universitātes” basketbolisti, kuri pirmās 10 minūtes noslēdza ar + 8 (20:12), taču otrajā ceturtdaļā jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi spēja atspēlēties un dodoties puslaika atpūtā studentu pārsvars bija sarucis tikai līdz vienam punktam (31:32). Pēc pārtraukuma turpinājās līdzīga spēkošanās, taču visu laiku nelielā vadībā tomēr turējās “Universitātes” basketbolisti. Galarezultātā nekas vairs nemainījās un studenti izcīnīja savu piekto panākumu čempionātā ar rezultātu 75:66.

Uzvarētājiem labākais ar 31 gūto punktu bija komandas līderis Niks Lagzdiņš, bet ar 15 punktiem izcēlās Andžs Korps. Savukārt “LSSS” rindās rezultatīvākais ar 16 gūtajiem punktiem bija Jānis Ķudis.

Nākošās spēles norisināsies sestdien, 17. janvārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas atlikušās divas devītās kārtas spēles. Pulksten 12:00 čempionāta pašreizējie līderi “Ģeodēzists” basketbolisti centīsies revanšēties “Lesjofors” komandai par piedzīvoto zaudējumu abu komandu iepriekšējā mačā. Savukārt pulksten 13:30 spēkiem mērosies pašreizējie vicelīderi “VIA-S Modular Houses” basketbolisti ar “Liepājas Papīrs” komandu.