"Liepājas" un "Skonto" komandas savā starpā tiksies arī Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

Rīgas "Skonto" un "Liepājas" komandas savā starpā sacentīsies arī Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfinālā, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

Šīs komandas ceturtdien savā starpā spēkosies "SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņas finālspēlē, bet 13.martā tās samēros spēkus arī jaunās virslīgas sezonas atklāšanas mačā.

Citos kausa pāros Latvijas čempione "Ventspils" sacentīsies ar "Daugavpils" vienību", Jūrmalas "Spartaks" tiksies ar pirmās līgas komandu "Ogre", bet pagājušās sezonas Latvijas kausa ieguvēja "Jelgava" samēros spēkus ar virslīgas licenci nesaņēmušo Rīgas "Daugavu".

Kā zināms, Rīgas "Daugava" ne tikai nav saņēmusi licenci dalībai virslīgā, tajā arī ir pārtraukts treniņprocess. Tomēr, kā ceturtdien pauda Latvijas Futbola federācijas (LFF) Sacensību daļas vadītājs Arturs Gaidels, pēc nolikuma Rīgas "Daugava" varēs piedalīties kausā, ja iesniegs pieteikumu Latvijas čempionāta otrās līgas sacensībām, kur pieteikšanās ritēs līdz aprīļa beigām, jo ir skaidrs, ka virslīgā un pirmajā līgā šī vienība nespēlēs.

Ceturtdaļfināla spēles risināsies 4. un 5.aprīlī.

Pusfinālā "Jelgava"/Rīgas "Daugava" dueļa uzvarētāji tiksies ar "Liepājas"/"Skonto" pāra spēcīgāko komandu, bet "Spartaks"/"Ogre" dueļa labākā komanda tiksies ar "Ventspili" vai "Daugavpili".

Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēles paredzētas 25. un 26.aprīlī, bet fināls ieplānots 20.maijā.

Pagājušā gada maijā notikušajā finālā "Jelgavas" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā Zemgales Olimpiskā centra stadionā uzvarēja "Skonto". Jelgavnieki Latvijas kausā triumfēja otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē un ieguva ceļazīmi uz UEFA Eiropas līgu.

Pievieno komentāru

Sports