Liepājas un Grobiņas apvienotā bodībildinga un fitnesa komanda veiksmīgi startē Lietuvā

Pagājušās nedēļas nogalē, 20. maijā, Lietuvas pilsētā Kretingā norisinājās Latvijas un Lietuvas 42. NABBA, WFF un LKFF federāciju atklātais Baltijas čempionāts bodībildingā un fitnesā, kurā vairāk kā 80 dalībnieku konkurencē veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Liepājas un Grobiņas, informē Latvijas NABBA federācijas prezidents Māris Šveiduks.

Trenera Māra Šveiduka vadībā jauno komandu pārstāvēja četri atlēti no kluba “Gym Lāčplēsis”, viena sportiste no fitness centra “Olymp sports” un starptautiskās kategorijas tiesnesis Andris Mūrnieks. Lai gan jaunizveidotās komandas dalībnieki šāda līmeņa sacensībās piedalījās pirmo reizi, startu var uzskatīt par veiksmīgu, jo tika izcīnītas vairākas godalgotas vietas.

Linas Raižis startēja Teen Bodybuilding jauniešu vecuma grupā līdz 18 gadiem un, neskatoties uz 15 gadu vecumu, spēja izcīnīt otro vietu, apliecinot savas lielās perspektīvas šajā sporta veidā. 
Tāpat pie sudraba godalgas un kausa tika Aleksejs Golers kategorijā Men Fitness.

Arturam Lindem kategorijā Men Model un Anastasijai Dmitriijevai Junior Fitness tikai mazliet pietrūka līdz goda pjedestālam. Abiem ceturtās vietas savās kategorijās.

Spēcīgajā Classic Bodybuilding kategorijā Valdim Vītolam šoreiz vēl neizdevās iekļūt fināla pieciniekā.

Liepājas atlēti pateicas saviem sponsoriem, organizatoriem un faniem par atbalstu. Ar jūnija sākumu sportisti uzsāks gatavošanos rudens sacensību sezonai.

Pievieno komentāru

Sports