Liepājas ūdens motosportisti gūst panākumus Latvijas čempionāta pirmajā posmā

Liepājas komandas “UPB Energy” braucēji Jūrmalā guva godalgas Latvijas čempionāta ātrumlaivām pirmajā posmā, bet komandu ieskaitē piekāpās tikai Bauskas pārstāvjiem.

Jauniešu klasē “JT250” Liepājas komandai šosezon pievienojies jauns braucējs Renārs Eglītis, kurš spēlē arī florbolu komandā “Kurši”. Kādreiz ūdens motosportā brauca arī viņa tēvs Vilnis Eglītis, stāsta “UPB Energy” pārstāvis Mārtiņš Bergholcs.

R. Eglītis savās pirmajās sacensībās ierindojās astotajā vietā, izpildot izvirzīto uzdevumu – nobraukt līdz finišam. Šajā klasē startēja arī Niklāvs Parolis, iegūstot trešo vietu. Viņš mērķtiecīgi gatavojas jūlijā Alūksnē gaidāmajam Eiropas čempionātam šajā ātrumlaivu klasē.

Šosezon uz jauniešu klasi “GT15” pārgājis Kristers Einiņš un Jūrmalā ieguva trešo vietu. Ralfs Parolis šajā klasē ierindojās astotajā vietā.

Liepājas komandā startējušais jelgavnieks Jānis Zarečņevs ieguva trešās vietas “T550” un “OSY 400” laivu klasēs. “GT30” klasē, kas tiek devēta par “T550” nākotnes klasi, uzvarēja Oļegs Sintnieks.

“S550” klasē Liepāju neviens sportists nepārstāvēja, bet “O350” klasē uzvarēja M. Bergholcs, bet otrais bija Ēriks Ķiepe – Kipge. “RN2000” klasē trešais finišeja Māris Vasiļevskis, bet piektais bija Gints Puriņš.