"Liepājas/Triobet" atjaunotais sastāvs sāk gatavoties

Gatavojoties jaunajai sezonai "Liepāja/Triobet" basketbolisti devās uz Klaipēdu, lai aizvadītu savu pirmo šīs sezonas pārbaudes spēli ar ULEB kausa vienību Klaipēdas “Neptunas”, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 65:74.

Sastāva komplektāciju "Liepāja/Triobet" uzsāka jūlija mēnesī un to daļēji pabeidza augusta mēneša beigās, kā pēdējo piesaistot amerikāņu centra spēlētāju Stīvu Zeku, kurš šajā vasarā piedalījās arī Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) Vasaras līgā un izmēģināja spēkus ”76ers” Vasaras līgas nometnē. No pagājušā gada ierindā palicis ir Roberts Krastiņš, Gints Antrops, Jānis Antrops, Arnolds Helmanis un Toms Leimanis, vēstīts kluba mājaslapā.

Augusta mēnesī Liepājā ieradās arī ventspilnieks Klāvs Čavars, iepriekšējā sezonas BK “Jēkabpils” īpašums Mikus Sokolovs un “Latvijas Universitātes” iepriekšējās sezonas līderis Ingars Aizpurs. Savukārt no Liepājas uz “Pieno Žvaigždes” komandu ir devies Lauris Blaus, bet basketbolista karjeru ir noslēdzis Andrius Mažutis.

Spēli pret Klaipēdas komandu Liepāja aizvadīja, izmantojot visus pieejamos spēlētājus, tāpēc galarezultāts lielā mērā bija sekundārs. Galvenais trenera uzdevums bija pamazām iespēlēt spēlētājus un redzēt viesspēlētāju sniegumu spēles laikā. Kā skaidro komandas galvenais treneris Uvis Helmanis, tad iespējas pacīnīties par uzvaru bija līdz pat pēdējām minūtēm, kur nedaudz pietrūkusi veiksme un metienu precizitāte. Galarezultātā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 65:74.

Rezultatīvākais liepājnieku rindās ar 18 gūtajiem punktiem bija Kris Ričards, bet 12 punktus guva otrs leģionārs Stīvs Zeks. Ar sešiem punktiem izcēlās Gints un Jānis Antropi, kā arī Toms Leimanis.

Atgādinām, ka nākošajā nedēļā, no 11. līdz 13. septembrim, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies starptautiskais turnīrs basketbolā “LOC CUP 2015”, kurā vēl bez Liepājas basketbolistiem spēlēs “Jūrmala/Fēnikss”, BC “Caspiy” (Kazahstāna) un “Maskavas Dynamo” komanda no Krievijas.

Pārbaudes spēle basketbolā (2.septembris):

Klaipēdas “Neptunas” – “Liepāja/Triobet” 74:65 (23:18, 12:10, 18:17, 21:20)
Klaipēdas “Neptunas”: Girdžiunas 16, Mažeika 13, Galdikas 13, Grant 11, Zavackas 10, Biruta 5, Butkevičus 4, Bieliauskas 2, Siksnius, Nacius
“Liepāja/Triobet”: Ričards 18, Zeks 12, Gints Antrops 6, Jānis Antrops 6, Leimanis 6, Krastiņš 4, Sokolovs 4, Aizpurs 4, Helmanis 4, Čavars 1, Šukteris, Grigaļūns.

“Liepāja/Triobet” spēļu kalendārs LOC CUP 2015 ietvaros:

11.septembris              19:30               “Liepāja/Triobet” – BC “Caspiy” (Kazahstāna)
12.septembris              18:30               “Maskavas Dynamo” (Krievija) – “Liepāja/Triobet”
13.septembris              13:15               “Liepāja/Triobet” – “Jūrmala/Fēnikss”

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports