Liepājas tenisisti Latvijas Jaunatnes olimpiādē iegūst vairākas medaļas

No 7.-9.jūlijam Cēsīs norisinās “Latvijas Jaunatnes olimpiāde 2017”. Liepāju tenisa sacensībās pārstāvēja Liepājas Tenisa sporta skolas spēlētāji Valerijs Vorobjovs, Renārs Grodskis, Daniels Špaks, Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Alise Vindiga un Alise Grundule, informē Liepājas Tenisa sporta skola.

1.kārtā Daniels Špaks pārspēja Reini Kārkliņu (Mārupes TS) ar 6-3 6-4, Valerijs Vorobjovs guva uzvaru pār Arturu Mihejevu (Mārupes TS) ar 6-3 6-3, bet Renārs Grodskis pārspēja Albertu Gaili (Mārupes TS) ar 6-1 6-1. 2.kārtā Daniels Špaks piedzīvoja zaudējumu Renardam Skutelim (Daugavpils BJSS) ar 5-7 2-6, bet Valerijs Vorobjovs pārspēja Māri Locu (Daugavpils BJSS) ar 6-1 6-3 un Renārs Grodskis guva pārliecinošu uzvaru pār Mārtiņu Jaunzemi (Rīga) ar 6-0 6-0.

Pusfinālā tikās abi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Valerijs Vorobjovs un Renārs Grodskis. Šajā reizē uzvaru guva Renārs Grodskis ar 6-1 6-4. Līdz ar to Valerijam Vorobjovam bija jāspēlē par 3.vietu, kurā Valerijs guva uzvaru pār Renardu Skuteli (Daugavpils BJSS) ar 6-4 2-6 6-3 un izcīnīja bronzas medaļu. Savukārt, finālā Renārs Grodskis tikās ar Mārtiņu Rocēnu (Ādaži TC), kurā Renārs diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar 4-6 2-6 un ieguva sudraba medaļu.

Meiteņu konkurencē 1.kārtā Alise Vindiga tikās ar Guntru Upenieci (Ādaži TC) un guva vieglu uzvaru ar 6-1 6-0, Alise Grundule spēlē pret Keitu Formaņicku (Ogre) guva pārliecinošu uzvaru ar 6-0 6-0, Elza Tomase ar 6-0 6-0 sagrāva Anastasiju Žuravļovu (Rēzekne), savukārt, Patrīcija Špaka ar 6-0 6-0 pārspēja Karinu Burminovu. 2.kārtā Alise Vindiga piedzīvoja zaudējumu Kristiānai Zaharei (Rīgas Satiksmes tenisa klubs) ar 3-6 2-6, bet Alise Grundule guva uzvaru pār Kristīni Lociku (Daugavpils BJSS) ar 6-1 6-3, Elza Tomase pārspēja Elizabeti Kļavinsku (Mārupes TS) ar 6-1 6-2, bet Patrīcija Špaka turpināja pārliecinoši un ar 6-0 6-0 pārspēja Miroslavu Vilkovu (Daugavpils BJSS). Pusfinālā Patrīcija Špaka ar 6-1 6-1 guva uzvaru pār Kristiānu Zahari (Rīgas Satiksmes tenisa klubs). Otrajā pusfināla pārī tikās Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāves Elza Tomase un Alise Grundule, šajā duelī pārāka bija Elza Tomase ar 6-2 6-4, atstājot Alisei Grundulei cīņu par 3.vietu, kurā diemžēl Alise piedzīvoja zaudējumu Kristiānai Zaharei (Rīgas Satiksmes tenisa klubs) ar 2-6 2-6, izcīnot 4.vietu. Finālā sacentās abas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – Elza Tomase un Patrīcija Špaka. Ar rezultātu 7-6(6) 6-0 uzvaru visā turnīrā izcīnija Patrīcija Špaka, atstājot Elzu Tomasi 2.vietā.

Paralēli vienspēļu turnīram norisinājās arī dubultspēles. Meiteņu dubultspēlēs kopā spēlēja Patrīcija Špaka ar Elzu Tomasi, iesākot turnīru ar pusfinālu, kurā tika gūta pārliecinoša uzvara ar 6-0 6-1 pār Daugavpils BJSS pārstāvēm Mariju Golovenkinu un Kristīni Lociku. Finālā Patrīcija ar Elzu tikās pret Rīgas Satiksmes tenisa kluba pārstāvēm Margaritu Ignatjevu un Kristiānu Zahari. Spraigā finālspēlē tika piedzīvots zaudējums ar 4-6 6-2 [5-10] un iegūta 2.vieta.

Zēnu dubultspēlēs vienā pārī spēlēja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Valerijs Vorobjovs un Renārs Grodskis, kuri cīņu sāka ar pusfinālu, kurā tika gūta uzvara ar 6-2 6-3 pār Mārupes TC pārstāvjiem – Arturu Mihejevu un Kārli Stenderi. Finālā Valerijs un Renārs sacentās pret Daugavpils BJSS pārstāvjiem – Renardu Skuteli un Māri Locu. Valerijs Vorobjovs un Renārs Grodskis guva pārliecinošu uzvaru finālā ar 6-0 6-1 un izcīnīja zelta medaļas.

Pievieno komentāru

Sports