Liepājas SSS vēlreiz pieveic "Daugavpils Universitāti" apvienotā čempionāta vājāko vienību grupas mačā

"Liepājas Sporta spēļu skola" (LSSS) svētdien Latvijas un Igaunijas apvienotā sieviešu basketbola čempionāta starptautiskās divīzijas mačā ar rezultātu 71:61 (22:14, 16:20, 14:7, 19:20) pārspēja "Daugavpils Universitāti" (DU).

Šī latgalietēm bija vien trešā neveiksme turnīrā šosezon un divi no šiem zaudējumiem ciesti tieši pret liepājniecēm, vēsta LETA.

Svētdienas mačā uzvarētājām ar 20 punktiem un 12 bumbām zem groziem izcēlās Sabīne Lipe, kamēr Paulai Kļeščovai, Līnai Loceniecei un Bulgārijā dzimušajai Armēnijas jaunatnes izlašu spēlētājai Ingai Manučarjanai bija pa 11 punktiem.

Tikmēr daugavpilietes no zaudējuma neglāba Santas Koteles 28 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un astoņi izprovocēti pārkāpumi, kamēr 11 punktus sameta Olga Lakomko.

Šajā sezonā apvienotajā čempionātā komandas sadalītas divās divīzijās, lai nodrošinātu vairāk līdzvērtīgu spēļu. Elites divīzijā tiks izspēlēts sešu apļu turnīrs, bet "TTT Rīga" ar katru komandu spēlēs pa četrām reizēm, kamēr starptautiskajā divīzijā būs četri apļi.

Pēc spēka otrajā jeb starptautiskajā divīzijā vadībā ar septiņām uzvarām astoņos mačos ir "Tartu Universitāte"/"Kalev", pa astoņiem panākumiem 11 mačos ir "G4S Noorteliiga" un DU komandām, sešas uzvaras 11 dueļos iekrājušas LSSS basketbolistes, četras uzvaras desmit mačos ir Latvijas U-17 izlasei, "Saldus" spēlētājas uzvarējušas trīs reizes 11 dueļos, bet bez uzvarām ir desmit mačus nospēlējusī Latvijas U-16 izlase.

Pirms Ziemassvētkiem elites divīzijas labākās komandas cīnīsies par Latvijas-Igaunijas kausu, bet elites divīzijas 3.-5.vietas īpašnieces, kā arī starptautiskās grupas līderes cīnīsies par Latvijas - Igaunijas līgas Izaicinājuma kausu.

Sezonu noslēgs divi izslēgšanas turnīri. Finālčetrinieka turnīrā piedalīsies elites divīzijas trīs pirmo vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp elites grupas ceturtās vietas ieguvējām un starptautiskās divīzijas uzvarētājām. Savukārt Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas komandas - četras labākās valsts komandas no elites divīzijas, labākā valsts komandas starptautiskajā divīzijā, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp piekto Latvijas komandu elites divīzijā un otro labāko no mūsu valsts komandām starptautiskajā divīzijā.


Pievieno komentāru

Sports