"Liepājas Sporta spēļu skolas" basketbolistes mača beigās salauž U-16 izlases pretestību un svin uzvaru apvienotā čempionāta spēlē

"Liepājas Sporta spēļu skolas" (LSSS) basketbolistes pirmdien Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta pēc spēka otrās divīzijas mačā savā laukumā ar 74:70 (27:21, 14:19, 18;20, 15:10) pārspēja Latvijas U-16 izlasi.

Četras minūtes pirms pamatlaika beigām U-16 meitenes atradās vadībā ar 70:66, taču liepājnieces guva astoņus punktus pēc kārtas un nosargāja savu grozu neiekarotu, tādējādi izcīnīdamas uzvaru, raksta LETA.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 19 punktiem bija Annija Ķergalve, 15 punkti un septiņas bumbas zem groziem Emīlijai Kristai Gravai, bet ar 11 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Sabīne Lipe.

Pretiniecēm 17 punktus iemeta Šarlote Lote Balode, 13 punkti Vanesai Jasai, bet ar 11 punktiem izcēlās Elizabete Bulāne.

Apvienotā čempionāta vadošajā divīzijā līdere ar sešām uzvarām sešās spēlēs ir RSU, kamēr divas uzvaras divās cīņās ir "TTT Rīga" vienībai. Pieci panākumi septiņos mačos ir "Liepājas papīrs"/LSSS basketbolistēm, divas uzvaras sešās cīņās ir "TTT Rīga - Juniorēm", bet divi panākumi astoņos dueļos - "Tallinas Universitātei". Tikmēr Latvijas Universitāte" cietusi zaudējumus visās piecās aizvadītajās cīņās.

Tikmēr pēc spēka otrās jeb starptautiskās divīzijas kopvērtējuma vadībā ar piecām uzvarām septiņās cīņās joprojām atrodas "Daugavpils Universitāte", kamēr "Tartu Universitāte"/"Kalev" basketbolistes seko ar diviem panākumiem trijos mačos.

Tālāk ar trim uzvarām piecos mačos atrodas Latvijas U-17 izlase, LSSS, un Tallinas "G4S Noorteliiga", savukārt bez uzvarām ir "Saldus" un Latvijas U-16 izlase, kas aizvadījušas attiecīgi trīs un četras spēles.

Šajā sezonā apvienotajā čempionātā komandas sadalītas divās divīzijās, lai nodrošinātu vairāk līdzvērtīgu spēļu. Elites divīzijā tiks izspēlēts sešu apļu turnīrs, bet "TTT Rīga" ar katru komandu spēlēs pa četrām reizēm, kamēr starptautiskajā divīzijā būs četri apļi.

Pirms Ziemassvētkiem elites divīzijas labākās komandas cīnīsies par Latvijas-Igaunijas kausu, bet elites divīzijas 3.-5.vietas īpašnieces, kā arī starptautiskās grupas līderes cīnīsies par Latvijas - Igaunijas līgas Izaicinājuma kausu.

Sezonu noslēgs divi izslēgšanas turnīri. Finālčetrinieka turnīrā piedalīsies elites divīzijas trīs pirmo vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp elites grupas ceturtās vietas ieguvējām un starptautiskās divīzijas uzvarētājām. Savukārt Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas komandas - četras labākās valsts komandas no elites divīzijas, labākā valsts komandas starptautiskajā divīzijā, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp piekto Latvijas komandu elites divīzijā un otro labāko no mūsu valsts komandām starptautiskajā divīzijā.

Pievieno komentāru

Sports