Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Sporta spēļu skolas administrācijas un vecāku padomes sapulce

Ceturtdienas vakarā Liepājas Sporta spēļu skolas administrācija uz sarunu bija aicinājusi sporta skolas vecāku padomi, lai iepazīstinātu ar sporta skolas attīstības tendencēm un nākotnes plāniem, kā arī uzklausītu vecāku jautājumus un rastu atbildes. Sarunā piedalījās arī treneru pārstāvji, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Vecākus interesēja praktiskas lietas – jautājumi par sporta tērpiem, bērnu ēdināšanas principi, kā arī metodikas, pēc kurām darbojas treneri. Savukārt Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs vērsa klātesošo uzmanību uz ģimenes un treneru lomu sadalījumu – kas ir vecāku, kas trenera atbildība, un aicināja vecākus apmeklēt bērnu sacensības.

Liepājas Sporta spēļu skolas administrācija piedāvā saviem treneriem dažādus kvalifikācijas celšanas seminārus, kuros piedalīties var arī vecāki, ja saruna ir par uztura jautājumiem vai sporta psiholoģiju. Visas sarunās iesaistītās puses secināja, ka jebkuri jautājumi ir risināmi sarunu ceļā un vienojās par nākamo tikšanās reizi.

Pievieno komentāru

Sports