"Liepājas" spēlētājam Mihadjukam nepiešķir diskvalifikāciju par sadursmi ar Jaudzemu no "Jelgavas"

Latvijas futbola kluba "Liepāja" spēlētājam Pāvelam Mihadjukam nav piešķirta diskvalifikācija par incidentu ar "Jelgavas" komandas uzbrucēju Arti Jaudzemu pagājušajā nedēļā aizvadītajā "SMScredit.lv Virslīgas" čempionāta trešās kārtas mačā, kur jelgavnieks guva smagu traumu.

Kā zināms, mača pirmajā puslaikā Jaudzems un aizsargs Mihadjuks gaisa divcīņā sadūrās ar galvām. Pēc tam iesaistīties bija spiesta medicīniskā palīdzība, kas Jelgavas komandas futbolistu aizveda uz Paula Stradiņa Klīnisko universitātes slimnīcu. Jaudzemam ārsti konstatēja lauztu deguna kaulu un galvaskausa pamatnes lūzumu.

Pēc spēles "Jelgava" uzrakstīja iesniegumu Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisijai (LFF DK), lai tā izvērtētu "Jelgavas" un "Liepājas" mača epizodi.

"Jaudzems ir ''Jelgavas'' visātrākais spēlētājs un viens no talantīgākajiem savas paaudzes futbolistiem Latvijā. Sadursme lielā mērā notika tieši ātruma īpašību dēļ, pretiniekam pieņemot nepareizo lēmumu," kluba mājaslapā pauduši "Jelgavas" pārstāvji.

Tiesa, futbolista stāvoklis ir stabils un atlabšanas process iezīmējas pozitīvi, otrdien vēstīja viņa komandas pārstāvji.

LFF DK, izskatot minēto iesniegumu, saņemot papildu informāciju no spēles inspektora, ka arī noskatoties minētās spēles epizodes videoierakstu, trešdien konstatēja, ka spēlētāja Mihadjuka darbībās cīņā par bumbu nav saskatāms nolūks traumēt Jaudzemu. Tādējādi DK nolēma nepiemērot diskvalifikāciju "Liepājas" aizsargam.

Kā ziņots, šajā trešās kārtas mačā "Liepājas" futbolistiem izdevās uzvarēt mazākumā ar 2:1, uzvaras vārtus gūstot tieši Mihadjukam. Abām komandām šomēnes plānota vēl viena savstarpējā spēle, jo tās pēc divām nedēļām tiksies arī Latvijas kausa pusfināla laikā.

Tikmēr "Gulbenes" spēlētājs Aleksandrs Solovjovs par sitienu pretiniekam pa seju trešās kārtas mačā pret "Daugavpils" vienību nopelnīja trīs spēļu diskvalifikāciju un 170 eiro lielu naudas sodu.

Savukārt "Liepājas" vienības futbolistam Tomam Gucam piešķirta diskvalifikācija uz divām spēlēm un 70 eiro naudas sods par ļoti rupju spēli, bet kluba "Spartaks" spēlētājam Ingum Šlampem par nopelnītajām divām dzeltenajām kartītēm iepriekšējā spēlē būs jāizlaiž viena Latvijas čempionāta spēle.

Pateicoties panākumam, "Liepāja" ar septiņiem punktiem trijās spēlēs ir izvirzījusies čempionāta līderpozīcijās. Otro vietu ar sešiem punktiem divos mačos ieņem "Ventspils", bet pa četriem punktiem guvuši "Spartaks" un "Jelgava", trīs punktus ir iekrājusi "Daugavpils", kamēr "Skonto" kontā viens izcīnīts punkts. Savukārt potenciālās sezonas pastarītes "Metta"/LU un "Gulbene" pagaidām pie punktiem nav tikušas.


Pievieno komentāru

Sports