Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Liepājas Spēka skola" pamazām uzņem apgriezienus

Jau paskrējušas divas trešdienas kopš brīža, kad tika uzsākta “Liepājas spēka skola” ar mērķi gatavoties gaidāmajām sacensībām “Liepājas Spēks 2016”. Šo trešdien, 24. februārī, norisināsies trešā nodarbība, kuras laikā ikvienam interesentam būs iespējas vairāk piestrādāt pie precīzākas tehnikas izpildes un visbiežāk pieļautajām kļūdām sacensību laikā, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Lai pēc iespējas labāk sagatavotos lielajam izaicinājumam sacensībās – “Liepājas spēks 2016” un veiksmīgāk tajās startētu, “Liepājas Spēka skolas” rīkotāji norāda, cik liela nozīme ir dažādot treniņos izmantoto tehniku, tāpēc šoreiz aktīvajā vakarā uzsvars tiks likts uz tehnikas precīzāku izpildi, kā arī tiks vairāk stāstīts par visbiežāk pieļautajām kļūdām sacensību laikā. Organizatori būs sagatavojuši interesantus uzdevumus, kurus vadīs CF “Liepāja” treneris Salvis Kovaļevskis. Papildus tam dalībniekiem pirms un pēc treniņa tiks nodrošināta kopēja iesildīšanās un atsildīšanās.

Atgādinām, ka uz pirmajām divām “Liepājas Spēka skolas” atklātajām nodarbībām ieradās vairāki jauni dalībnieki, kuriem bija iespējas pārbaudīt savus spēkus un iegūt plašāku informāciju par gaidāmajām spēka, izturības un ātruma sacensībām, sporta veida un sacensību specifiku. Pārsvarā tika izpildīti pamata vingrinājumi ar savu ķermeņa svaru, bet tāpat atnākušie dalībnieki izmēģināja savas prasmes arī dažos no „Liepājas Spēks 2016” gaidāmajiem uzdevumiem. Dalībnieki bija ļoti gandarīti par paveikto, un atsaucība solās būt arī nākamajās nodarbībās, kurās ir plānotas citas sportiskas aktivitātes. Tie, kas nevarēja ierasties uz pirmajām divām nodarbībām, neko nav nokavējuši, un ir laipni aicināti pievienoties arī nākamajā trešdienā, 24. februārī pulksten 19:00. Norises vieta paliek nemainīga – sporta kluba “CF Liepāja” telpās – Pļavu ielā 17.

Jāatzīmē, ka līdz “Liepājas spēkam” palikušas vairs tikai divas nedēļas un sportistu pieteikšanās sacensībām ir jau kādu laiku sākusies. Piedalīties var jebkurš interesents, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs pārbaudīt savas fiziskās spējas dažādos vingrinājumos. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ sportisti tiek aicināti pieteikties laicīgi. Jau vēstīts, ka "Liepājas Spēks 2016" sacensībām, kas notiks 5. martā, dalībnieku izvēlei būs pieejamas četras grupas:
1)    Sporta klase sievietēm
2)    Sporta klase vīriešiem
3)    Elites klase vīriešiem
4)    35+ klase vīriešiem

“Liepājas spēks” tiek organizēts sadarbojoties sporta klubam „CF Liepāja” ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Pievieno komentāru

Sports