Liepājas rallisti meklē jaunos talantus

„Liepājas rallija komanda” izsludinājusi konkursu sešus līdz septiņus gadus veciem bērniem par iespēju komandas sastāvā startēt 2010. gada „Beta” bagiju čempionātā un kartinga čempionātā „Micro” klasē. Uzvarētājus nodrošinās ar tehniku.

„Diviem konkursa uzvarētājiem bez maksas uz vienu vai vairākām sezonām tiks piešķirts konkurētspējīgs bagijs un kartings startiem sacensībās,” sola „Liepājas rallija komandas” menedžeris Uldis Hmieļevskis. Viņš apgalvo, ka bagijs, ar kuru brauks jaunais Liepājas rallija talants, būs tas pats, ar kuru šogad liepājnieks Mārtiņš Sesks izcīnīja vicečempiona titulu, bet pērn kļuva par Latvijas čempionu.

Jāizpilda uzdevumi
„Konkurss ir daļa no programmas, lai piesaistītu autorallijam jaunus talantus un nodrošinātu Liepājas rallija tradīciju turpināšanos. Rallijs Liepājā notiek jau no 1965. gada, un Liepāja kā rallija pilsēta ir labi zināma gan Latvijas, gan Eiropas mērogā, lai šīs tradīcijas turpinātos, ir jādomā par jauno paaudzi,” stāsta U. Hmieļevskis.

Viņš ieskicē, kā Latvijas autosporta sistēmā var nonākt līdz rallijam. Vispirms ir „Beta” bagija sacensība (6-8 gadu vecums), kam seko kartings (9-14 gadi), autokross (14-16 gadi), rallijsprints (16-18 gadi), pēc kura var sākt braukt rallijā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentam kopā ar saviem vecākiem jāizpilda pirmās kārtas uzdevums – ir jāaizpilda anketa, kuru var lejupielādēt www.liepajasrallijs.lv konkursa „Liepājas Rallists 2025” sadaļā vai portālā „Rekurzeme.lv”. Vēl ir jāuzzīmē zīmējums par tēmu „Rallijs Liepājas ielās” un jāpievieno fotogrāfija, kur pretendents redzams ar autosportu saistītā vidē – viens pats vai kopā ar ģimeni vai draugiem kādās autosporta sacensībās, pie rallija mašīnas, un tamlīdzīgi.

Vērtēs sportisti
Izpildītais uzdevums līdz 11. novembrim jānosūta „Liepājas rallija komandai” pa e-pastu rallijs@liepajasrallijs.lv vai pa pastu uz adresi Ezermalas iela 7, Liepāja, LV3401, adresējot „Liepājas Rallija Komandai”.

Otrā kārta notiks novembra otrajā pusē, kad žūrija aicinās pretendentus kopā ar vecākiem uz interviju. Trešajā kārtā tiks uzaicināti pirmās atlases kārtās izvēlētie dalībnieki, lai sacenstos vairākos praktiskos uzdevumos – veiklības braucienā ar velosipēdu un citos.

Žūrijas komisijā būs Liepājā populāri un pieredzējuši autorallisti.

Pievieno komentāru

Sports