Liepājas rajona Sporta skolas snaiperi kļūst par Latvijas čempioniem 1

Ar Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēju uzvaru Tukumā un Dobelē šīs nedēļas nogalē noslēdzās Latvijas jaunatnes čempionāts ložu šaušanā vidējā vecuma grupā, kurā startēja no 2000. līdz 2004. gada,m dzimuši snaiperi.

Pirmajā dienā Tukumā vingrinājumā "PŠ 40" 19 meiteņu konkurencē uzvarēja dobelniece Dženeta Evardsone (401,6), otrā bija aizputniece Elva Cinovska (398,6), bet trešo vietu ieguva aizputniece Anna Stieģele (394,3). Ceturtā bija aizputniece Helēna Rozenberga, bet piektajā vietā ierindojās aizputniece Sanita Cīrule, informē aizputnieku pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Puišiem šajā vingrinājumā triumfēja aizputnieks Ivo Pētersons (379,7), otrais bija aizputnieks Niks Gedrims (379,6), bet trešais ar tādu pašu rezultātu palika Krāslavas sportists Mareks Mjadjuta.

Čempionāta otrajā dienā Dobelē vingrinājumā "MŠ-3x20" meitenēm atkal uzvarēja Dž. Evardsone (555), otrā bija E. Cinovska (552), bet trešo vietu izcīnīja H. Rozenberga (548). Puišu konkurencē par lielu pārsteigumu uzvarēja Krāslavas sportists Artūrs Verigo (535), otrais bija N. Gedrims (519), bet trešo vietu izcīnīja M. Mjadjuta (519), ceturtajā vietā atstājot I. Pētersonu.

Individuāli notika arī sacensības vingrinājumā "MŠ-30, kurās trešo vietu ieguva H. Rozenberga (283).

Latvijas čempionāta komandu vērtējumā uzvarēja Liepājas rajona Sporta skolas pirmā komanda (274,8), otrā bija dobelnieku pirmā komanda (264,1), bet trešo vietu ieguva Daugavpils pārstāvji (155,3), aiz sevis atstājot Krāslavu (106,6) un Tukumu (105,8).