Liepājas rajona šautriņu metēji cīnās Traķu pilī Lietuvā

Liepājas rajona pieci šautriņu metēji ar dažādām sekmēm Lietuvā piedalījušies dārta sacensībās "Traķu pils Kauss 2009”. Lai arī turnīrs nebija Lietuvas reitinga posms, uz to bija ieradušies vairāk nekā 100 dalībnieki no Baltkrievijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Individuālās sacensībās Liepājas rajona pārstāvjiem neveicās, jo no grupas izkļuva tikai priekulnieks Aigars Strēlis un kalētnieks Guntis Žiemelis, turklāt viņi satikās jau pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā, kurā pārāks ar rezultātu 4:2 izrādījās A. Strēlis, vēstīts Liepājas rajona šautriņu mešanas mājaslapā.

A. Strēlis gan nākamajā kārtā zaudēja Lietuvas sportistam un turnīrā dalīja devīto līdz 16. vietu. G. Žiemelis izcīnīja dalītu 17. – 32. vietu, bet kalētnieki Andris Ziemelis, kā arī Ivars un Uldis Supes izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Pāru sacensībās G. Žiemelis startēja kopā ar Lietuvas sportistu un ierindojās dalītā piektā līdz astotā vietā. A. Strēlis kopā ar A. Ziemeli dalīja devīto līdz 16. vietu, bet brāļi Supes no grupas ārā neizkļuva.