Liepājas rajona šautriņu metēji cīnās pasaules reitinga turnīrā

Priekulnieki Andulis Pļaviņš un Aigars Strēlis Kauņā pasaules reitinga šautriņu mešanas turnīrā “Legenda Cup 2009” pāru cīņās ieguva dalītu piekto līdz astoto vietu.

A. Pļaviņš un A. Strēlis savā grupā ierindojās otrajā vietā aiz Lietuvas pārstāvjiem, garantējot vietu izslēgšanas spēļu turnīrā. Tā pirmajā kārtā priekulnieki zaudēja vēlākajiem sacensību uzvarētājiem – Arūnam Čiplim un Arvīdam Kvedaram, vēstīts Liepājas rajona šautriņu mešanas mājaslapā.

Pāru cīņās Liepājas rajons bija pārstāvēts ar četriem pāriem. Grupā, kurā bija A. Pļaviņš un A. Strēlis, ceturto vietu izcīnīja kalētnieki Ivars un Uldis Supes. Piektajā vietā palika priekulnieks Madars Razma pārī ar kalētnieku Ģirtu Ločmeli. Citā grupā visus zaudējumus piedzīvoja kalētnieki Andris Ziemelis un Guntis Žiemelis.

Individuālajā ieskaitē vislabāk startēja A. Pļaviņš un G. Žiemelis, kuri piedzīvoja zaudējumu “play-off” kārtā un ierindojās dalītā devītā līdz 16. vietā. G. Žiemelis “play-off” pirmajā kārtā zaudēja spēcīgajam lietuvietim Leonīdam Smirinenko – 2:4. Savukārt A. Pļaviņš zaudēja lietuvietim Tomasam Šakam – 0:4.

Pie WDF pasaules reitinga punktiem tika astoņi labākie šautriņu metēji. Kopumā individuālajās kungu cīņās startēja 48 dalībnieki.