Liepājas pusmaratons nākamgad atklās seriālu "Bigbank Skrien Latvija"

Lielākā skriešanas seriāla valstī "Bigbank Skrien Latvija" kalendāru nākamgad papildinās posmi arī Daugavpilī un Liepājā, aģentūru LETA informēja sacensību rīkotāji.

Liepājas pievienošanās skriešanas seriālam gan ir atgriešanās - tā jau reiz bijusi viena no "Bigbank Skrien Latvija" kalendāra pilsētām, taču nu ar jaunu jaudu un spēku ir gatava uzņemt skrējējus no visas Latvijas un arī attālākām vietām, raksta LETA.

Tieši ar Liepājas pusmaratonu 26.martā tiks atklāta "Bigbank Skrien Latvija" 2017.gada sezona. Vēju pilsētā notiks skriešanas seriāla pirmais posms, sniedzot skrējējiem iespēju sezonu iesākt mēnesi ātrāk nekā iepriekš.

Tikmēr Daugavpils šajā skriešanas seriālā iesaistās pirmo reizi. Šai pilsētai skriešanas tradīcijas nav svešas - tieši šeit notiek vieni no valstī iespaidīgākajiem skriešanas mačiem 50 un 100 kilometru distancēs.

Daugavpils pusmaratons, kas notiks 30.aprīlī, būs skriešanas seriāla trešais posms, aizstājot ierasto Biķernieku pusmaratonu.

"Bigbank Skrien Latvija" valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis uzskata, ka Liepājas atgriešanās un Daugavpils pievienošanās piešķirs vēl lielāku vērienu šim skriešanas seriālam un tādējādi tas kļūs par vēl nozīmīgāku sporta notikumu Latvijā.

Līdz ar to nākamgad "Bigbank Skrien Latvija" sastāvēs no astoņiem posmiem. Sezonu iesāks Liepājas pusmaratons, bet pēc tam 7.-8.aprīlī notiks Rēzeknes pusmaratons, kam sekos sacensības Daugavpilī. Savukārt 17.-18.jūnijā gaidāms Ventspils Piedzīvojuma parka maratons, 22.jūlijā būs Jelgavas nakts pusmaratons, kam 12.augustā sekos Kuldīgas pusmaratons. 17.septembrī gaidāms Valmieras maratons, bet sezona noslēgsies 7.oktobrī ar sacensībām Siguldas pusmaratonā.

Sākot ar 18.novembri, ir uzsākta reģistrācija visiem skriešanas seriāla posmiem, kā arī abonementu tirdzniecība. Īpaši izdevīgi to varēs iegādāties pirmo nedēļu - līdz 25.novembrim, kad gan abonementi, gan atsevišķu posmu reģistrācija būs pieejama par viszemāko cenu.

Kā jau katru gadu, arī šogad tie, kuri iegādāsies abonementu līdz 31.decembrim, saņems dāvanu. Šoreiz tā būs latviešu dizaina "3 wind knots" personalizēta aproce.

Abonementu tirdzniecība netiks noslēgta gada beigās, bet pēc cenu maiņas turpināsies līdz 10.martam. Abonementus un dalību atsevišķiem posmiem varēs iegādāties mājas lapā "bigbankskrienlatvija.lv" un "Sportland" veikalos Rīgā. Iegādājoties abonementu sacensību seriāla mājas lapā, savu nākošā gada skriešanas talismanu aproci varēs izņemt tirdzniecības parka "Alfa" "Sportland" veikalā trīs darba dienas pēc abonementa iegādes.

Šogad par "Bigbank Skrien Latvija" seriāla kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Dmitrijs Serjogins un Lelde Neilande. Scensības kopumā pulcēja vairāk nekā 22 000 dalībnieku.


Pievieno komentāru

Sports