Liepājas puses komandas "Mītava Open 2009" finālā paliek bez godalgām 17

Vislabāk no Liepājas puses komandām grupas "Prāta Vētra" rīkotajā Latvijas atklātajā amatieru čempionāta minifutbolā "Mītava Open 2009" finālā "Skonto" stadionā Rīgā nospēlēja Liepājas komanda "Cold Gel".

"Cold Gel" dalīja piekto līdz astoto vietu, vēstīts čempionāta mājaslapā.

Grobiņas un Aizputes pagasta izveidotā komanda "Zemnieki" un Liepājas komanda "KV&LP" dalīja 13. līdz 18. vietu. Kopumā finālā piedalījās 24 komandas.

Par "Mītava Open 2009" uzvarētājiem kļuva komanda "Laimes Lācis", aiz sevis atstājot "Velsu", "Kuldīgas sporta aģentūru" un "Kvarcu".     

Komanda, kas čempionāta finālturnīrā ieguva pirmo vietu, saņēma balvu- 1500 latus, otrās vietas ieguvēji - 1000 latus, savukārt trešā vieta - 500 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

dakteris

grobinjas pagasta labais vaartsargs, ziemelpol, ieskaties statistikaa un reedzeesi, ka grobinas pagasts ir ielaidis visvairaak vaartus no visaam komandaam, iznemot bunku, kas neatbrauca uz treso rinkji, un beidz te malt suudu:D:D:D tu laikam esi mazliet gariigi atpalicis... sitik smags pacients veel man nav bijis...

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 16:56

Ziemeļpols

Gunvaldim. Saprašana kā tu redzi par futbolu man ir vairāk nekā vienam otram šeit no komentētājiem. Runājot par smagajām sezonām. Manuprāt divas spēles nedēļā, pluss treniņi, pluss spēles pilsētas svētkos, gadatirgos un dažnedažādos komercturnīros dara savu. Nesaņemot spēlētājiem attiecīgo medicīnisko palīdzību lai atjaunotu spēkus, fiziskā kondīcija sezonas beigās ir ,maigi sakot, ne tā labākā. Vēl jāatceras, ka 90% no visiem spēlētājiem šad tad arī iešauj ko stiprāku. Par cigarešu dūmiem nerunājot. Un vēl arī jāpalīdz vecākiem ne tajos vieglākajos lauku darbos. Tas tiešām tev nav uz podu pasēdēt...

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 16:41

Gunvaldis

Ziemelpol,tev vispar ir kada saprasana,kas ir smaga sezona,pec tava rakstita es saprotu ka tu tads *** vien esi!! Ka tu vari rakstit,ka si bija gara un smaga sezona,doma ko raksti!! Tas ka divas reizes nedela padzena bubu tev liekas smaga sezona,es,protams, atvainojos,bet tad uz podu iet pasedet ir daudz grutak!! Pilnigs idiots!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 13:55

nesaprotu kur tu redzēji kaut kādu Embūtes dominanci otrajā līgā ... 3.vieta un 4 vai 5.vieta... Dunalkas nahaļava, gadās vienreiz piecos gados... Un pagasts vispār bija izsmiekls šajā turnīrā, lai gan treneris jums ziemeļpol kaut ko deva. bet vārtsargs jums bija galīgi garām.. redzēju kā viņš stāv un man sanāca smiekli par tādu vārtsargu.. varbūt nākošajā dzīvē viņš būs labs!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 13:23

Ziemeļpols

Mebelei. Kāpēc tev šķiet ka kāds te raksta aplamības? Manuprāt uz "papīra" ir apstiprinājums visam ko es te rakstu. Gan Embūtes pilnīga dominācija otrajā līgā, gan pagasta fantastiskā spēle visa turnīra garumā (pateicoties tikai un vienīgi viņu vārtsarga perfektajai spēlei), gan Dunalkas celšanās un ,diemžēl, arī smagā krišana, gan arī negodīgais turnīra reglaments attiecībā uz visām komandā izņemot protams fiktīvos šī gada čempionus.

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 12:49

mebele

to G! - kaapeec pateicoties pagastam? varbuut KV pakaasa tik svariigos punktus prieksheepeedeejaa kaartaa pret Grobinju, kad nospeeleeja 1:1. ja gribi uzvreet turniiraa, tad jau taa speele bija jaanjem.

un tiem, kuri joprojaam nesaprot, ka ziemelpols te tikai ***has un kulj suudu - "juus esat iiipashi attapiigi", ka meegjinat ar vinju diskuteet.

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 12:38

G!

... es saprotu, ka esi formula 1 fans, bet rajona futbola nolikums bija tāds, ka vienādu punktu gadījumā tiek skatīti savstarpējo spēļu rezultāti!

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 11:36

...

G! Ne gluži taisnība! Ja pat KV trešā riņķi būtu priekšā Grobiņai, tad tik un tā Grobiņa uzvarētu kopvērtējumā, punktu summa būtu vienāda, bet Grobiņai ir viena pirmā vieta (pēc pirmā riņķa). Var teikt ka šī G.pag. uzvara neko daudz neizšķīra, bet paldies viņiem tik un tā.

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 10:36

Ziemeļpols

Man te nevienu negribas aizvainot. Vienīgais mans mērķis ir uzmundrināt, jo daudzas komandas nenovērtē savus spēkus un bieži vien "atdod" spēles tieši savas neticības dēļ. To varētu teikt gan par Dunalku (izteikti tieši trešajā aplī), gan par Aizputi, gan par KV utt. Sarakstu varētu turpināt bezgalīgi. Un tieši šī pašnovērtējuma trūkuma pēc, turnīrā uzvar "vieglatlēti". Vienīgie kuri savu potenciālu realizēja kaut cik bija pagasta komanda. Neskatoties arī uz to, ka viņus principā jau vilka tikai viens cilvēks. Vēl bez pagasta, noteikti jāmin arī Embūte ar savu saliedēto kolektīvu un pašatdevi katrā spēlē.

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 08:15

G!

Janka, nebūšu īstais! Kaut gan jāatzīst, ka Ziemeļpola visai savdabīgajā redzējumā par futbola perspektīvām Liepājas rajonā der kādreiz ieklausīties, jo tikai pateicoties Grobiņas pagastam Grobiņas pilsēta kļuva par čempioniem. Tas tā, neticamais, bet fakts!

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 01:39

to ziemelpols

esmu no vienas pagasta komandas, bet saac arii mani kaitinaat!!!

tad varbuut nosauc savu vaardu un liigu kur tu speelee? ja jau esi taads nereaals eksperts, tad nebuus arii kauns sevi atklaat iistaa vaardaa!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 23:12

ziemeļpol.. tu esi slims un neko nejēdz no futbola!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 22:15

Ziemeļpols

J.Marekam. Nu tu pareizi atzīmēji par pagasta vairākkārtējiem piegājieniem uzkāpt LV amatierfutbola Olimpā. Bet iemesls kāpēc tas neizdevās ir tieši manis augstāk rakstītajā. Un proti. Spēks ir apvienojoties. Apvienojoties visiem jaunajiem un talantīgajiem futbolistiem no pagasta, Dunalkas un Embūtes komandām. Varbūt vēl pieaicinot Ģ.Dzelzi no Sakas (ja nebūs līdz tam uzaicināts uz U18 izlasi) varētu iznākt lieliska komanda. Varbūt pat divas. Par Zemniekiem. Ātrākā komanda nozīmē ko? Ātri pārģērbties, ātri ielaist vārtus, ātri noskriet no laukuma. Starpcitu, varbūt kļūdos, bet vismaz cik es zinu, Grobiņas komanda ir taisīta uz uz caurkritušu vieglatlētu bāzes. Bet futbolā ātruma nozīmē ir mazliet kas cits.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 21:58

Jans Mareks

To Ziemeļpols...
Tu aizvien vairāk un vairāk pārsteidz... Uz šo turnīru brauca komandas, kas varēja atļauties samaksāt dalibas maksu un ceļa izdevumus. Grobiņas pagasts centās tikt divas reizes uz finālturnīru - otrā reize pat neguva nevienus vārtus. Un kāpēc gan būtu kāda komanda jādeleģē - brauc un spēle kaut 10 komandas. Un nevajag tagad aplikt Grobiņas puišus - viņus pirmajās 2 spelēs komentātājs nosauca kā vienu no ātrākām komandām. Grobiņa zaudēja pēdējā spēlē komandai, kura atradās pēdējā vietā grupā - man likās dēļ ātri ielaistiem vārtiem. Tāpat, kā ColdGel Kuldīgai 1/4 finālā (spēles sākumā ielaida 2 vartus). Vispār padomā pirms runā.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 15:16

Ziemeļpols

Nākamreiz stipri jāpārdomā taktiskais risinājums šim turnīram. Un proti. Būtu vēlams centralizēti deleģēt komandas uz šo prestižo turnīru. Manuprāt vajadzēja komplektēt komandas balstoties uz jaunajiem spēlētājiem no Liepājas rajona. Tās komandas kuras devās šogad uz finālturnīru jau bija iepriekš lemtas neveiksmei. Noteikti savu lomu nospēlēja tas, ka spēlētājiem aiz muguras bija saspringta, gara un ,pats galvenais ,smaga sezona. Bet kā zināms, vilcējspēks šajās trīs komandās ir tieši pieredzējušie spēlētāji. Jo izteiktāks tas ir komandā ar nosaukumu "Zemnieki", kur pēc aculiecinieku izteikumiem, spēlētāji knapi spējuši kustēties Skonto stadionā. Nākamgad noteikti jāaģitē piedalīties un komplektēt komandas uz Grobiņas pag un Dunalkas bāzes piesaistot arī otrās līgas absolūtos uzvarētājus - Embūti. Vēl potenciāls noteikti būtu Priekulei.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 14:55

treneris

interesanti cik cietsmaidis guva vaartus finaala turniiraa???

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 11:14

Sports