Liepājas pludmalē notiks "Red Sun Buffet" kausa izcīņa futbolā

Sestdien, 5. jūlijā, pulksten 11 Liepājas pludmalē pie bāra "Red Sun Buffet" notiks "Red Sun Buffet" kausa izcīņa futbolā.

"Ilgi gaidītā vasara pamazām tuvojas, termometra stabiņš dienas laikā pakāpjas jau līdz +20 grādiem, un tas nozīmē, ka ir pats piemērotākais laiks gan aktīvai atpūtai pludmalē, gan laiskai pasēdēšanai pludmalē pie atspirdzinoša dzēriena glāzes," stāsta Liepājas pludmales bāra "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts.

Sportot gribētājiem par piedalīšanos jāpaziņo divas dienas pirms posma, zvanot pa tālruni 28225851 vai rakstot e-pastu uz adresi lucis2@inbox.lv. Dalības maksa vienai komandai ir 30 eiro.

Viena komandā drīkst būt 12 cilvēki, taču uz laukuma vienlaikus varēs atrasties četri laukuma spēlētāji un vārtsargs. Katra spēle tiks sadalīta divos puslaikos, katrā pa 10 vai 12 minūtēm, atkarībā no dalībnieku skaita.

Komandas tiks sadalītas apakšgrupās un sākotnēji spēlēs katra ar katru, kam sekos izslēgšanas spēles, kuru laikā tiks noskaidroti katra posma uzvarētāji.

Sportisti cīnīsies ne tikai par uzvarētāja titulu, bet arī vērtīgām balvām. "Red Sun Buffet" futbola kausu atbalsta senā drukātava "Liepājas papīrs".

Pievieno komentāru

Sports