Liepājas pludmalē notiks "Red Sun Buffet" kausa izcīņa futbolā

Šajā nedēļas nogalē, 21.jūnijā, pulksten 11 Liepājas pludmalē sāksies „Red Sun Buffet” kausa izcīņa futbolā.

„Patlaban saulainajā Brazīlijā norisinās Pasaules kausa finālturnīrs futbolā, kas piesaista katra sporta līdzjutēja uzmanību, tomēr liepājnieki visā Latvijā un arī ārpus tās robežām zināmi arī kā kaislīgi un meistarīgi futbola spēlētāji. Šovasar esam nolēmuši rīkot „Red Sun Buffet” kausa izcīņu pludmales futbolā, un dot iespēju visiem šī sporta veida mīļotājiem pašiem sajust tās emocijas, ko sniedz paša gūti vārti un paša sviedriem izcīnīta uzvara sacensībās,” stāsta Liepājas pludmales bāra „Red Sun Buffet” īpašnieks Mareks Alberts.

Futbola kausa izcīņa notiks trīs posmos 21.jūnijā, 5.jūlijā un 23.augustā Liepājas pludmalē, pie bāra „Red Sun Buffet”.

Sportot gribētājiem par piedalīšanos jāpaziņo divas dienas pirms posma, zvanot pa tālruni 28225851 vai rakstot e-pastu uz adresi lucis2@inbox.lv. Dalības maksa vienai komandai ir 30 eiro.

Viena komandā drīkst būt 12 cilvēki, taču uz laukuma vienlaikus varēs atrasties četri laukuma spēlētāji un vārtsargs. Katra spēle tiks sadalīta divos puslaikos, katrā pa 10 vai 12 minūtēm, atkarībā no dalībnieku skaita.

Komandas tiks sadalītas apakšgrupās un sākotnēji spēlēs katra ar katru, kam sekos izslēgšanas spēles, kuru laikā tiks noskaidroti katra posma uzvarētāji.

Sportisti cīnīsies ne tikai par uzvarētāja titulu, bet arī vērtīgām balvām, un kopējais balvu fonds sasniegs 300 eiro.

„Red Sun Buffet” futbola kausu atbalsta senā drukātava „Liepājas papīrs”.

Pievieno komentāru

Sports