Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas pašvaldība Eiropas rallija čempionāta posma rīkošanai piešķir 120 000 eiro

Liepājas dome pieņēmusi lēmumu Eiropas rallija čempionāta posma rīkošanai Liepājā 2016.gadā piešķirt 120 000 eiro līdzfinansējumu.

Nepieciešamais finansējums tiks iekļauts nākamā gada pašvaldības budžetā, taču, izvērtējot 2015.gada ieņēmumu izpildi uz šā gada 1.augustu, budžeta ieņēmumu pārpildes gadījumā dome varētu lemt par daļas finansējuma piešķiršanu 2015.gadā.

Šī gada februārī Liepājā jau trešo gadu notika Eiropas rallija čempionāta ziemas posms, ko organizēja SIA "RA Events" un tās sadarbības partneri Starptautiskā automobiļu federācija un TV kanālu producentu grupa "Eurosport Events".

2015.gadā rīkotajās sacensībās piedalījās dalībnieki no 20 valstīm, un pasākuma auditorija sasniedza vairāk nekā 12 miljonus cilvēku 59 valstīs.

Liepājas pilsētas dome saņēmusi SIA "RA Events" vēstuli, kurā lūgts atbalstīt posma organizēšanu Liepājā arī 2016.gadā.

Pašvaldības pārstāvji norāda, ka šāda pasākuma norise Liepājā veicina pilsētas atpazīstamību Eiropā. Tāpat rallija norises laikā 2016.gada februārī, kas nav tūrisma sezona, tiks noslogotas reģiona viesnīcas un viesu mājas, kā arī sabiedriskās ēdināšanas iestādes un tirdzniecības vietas.


Pievieno komentāru

Sports