"Liepājas papīra" un "Rostov Don" cīņa beidzas ar neizšķirtu

Otrdien, 8. janvārī, pārbaudes spēli ar Ainara Zvirgzdiņa vadīto Krievijas vienību „Rostov Don” aizvadīja „Liepājas Papīrs” basketbolistes. Notikumiem bagātā spēlē uzvarētājs netika noteikts un mačs noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 58:58.

Ainara Zvirgzdiņa vadītā Krievijas sieviešu superlīgas komanda Liepājā aizvada starpsezonas treniņnometni un šajā laika posmā komanda aizvadīs arī divas pārbaudes spēles ar „Liepājas Papīrs” basketbolistēm. Pirmā no spēlēm tika aizvadīta otrdienas vakarā, kura skatītājiem nelika vilties.

Spēles sākumu nedaudz pārsteidzoši labāk iesāka mājinieces, kuras pēc Alises Pīternieces diviem tālmetieniem izvirzījās vadībā un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar septiņu punktu pārsvaru – 21:14.

Otrajā un trešajā ceturtdaļā Krievijas Superlīgas pārstāves spēja uzlabot savu sniegumu un pirms pēdējām 10 minūtēm vadībā atradās jau Zvirgzdiņa vadītās basketbolistes – 43:47.

Ļoti interesanta izvērtās pēdējā ceturtdaļa, jo līdzīga spēkošanās ritēja līdz pat beigu finālsvilpei. Vadībā bija te viena, te otra komanda un pie rezultāta 57:58 pēdējā uzbrukuma tiesības piederēja liepājniecēm. Līdz ar spēles beigu finālsvilpi noteikumu pārkāpums pret Peterkinu tika fiksēts Gobeljičai un mača liktenis bija amerikāņu uzbrucējas rokās. Pirmais soda metiens bija precīzs, taču otrais sodiņš lidoja grozam secen un spēle noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 58:58.

Liepājas komandas rindās rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja Alise Pīterniece, kura pretinieču grozā sameta 20 punktus. Savukārt, viešņām labākā ar 16 gūtajiem punktiem bija Jeļena Gogija.

Atbildes spēli abas komandas aizvadīs sestdien, 12. janvārī pulksten 12:00. Norises vieta paliek nemainīga – Liepājas Olimpiskais centrs. Ieeja skatītājiem: bezmaksas.