"Liepājas Papīra" basketbolisti zaudē nervozā spēles galotnē

"Liepājas Papīra" basketbolisti savā laukumā Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas spēlē ar 68:69 zaudēja "RNS-D/Līvāni" vienībai. Sešas sekundes pirms spēles beigām liepājnieks Salvis Mētra neiemeta vienu no diviem soda metieniem, kā rezultātā "Liepājas Papīram" neizdevās panākt pagarinājumu.

Pirmo ceturtdaļu Līvānu basketbolisti uzvarēja ar 21:15. Liepājniekiem otrajā ceturtdaļā ar sava groza nosargāšanu klājās vēl grūtāk, tādēļ viesi ātri vien ieguva pat 12 punktu pārsvaru, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Otro puslaiku mājinieki uzsāka ar astoņu punktu deficītu, bet jau pēc nospēlētām četrām minūtēm liepājniekiem bija jau sešu punktu pārsvars. Šo iegūto pārsvaru "Liepājas Papīrs" nenoturēja, ļaujot Līvānu basketbolistiem atjaunot astoņu punktu pārsvaru.

Mača pēdējā uzbrukumā mājiniekiem bija iespēja panākt vismaz neizšķirtu. Līvānu basketbolisti pārkāpa noteikumus pret S. Mētru, bet liepājnieks spēja iemest tikai vienu soda metienu.

Pēc tam "Liepājas Papīra" basketbolists Klāvs Ansons ieguva iespēju izdarīt atkārtotu metienu, bet nebija precīzs.