"Liepājas Papīra" basketbolisti pagarinājumā zaudē "BA/Rīga" spēlētājiem 3

Liepājas basketbola komanda "Liepājas Papīrs" Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas spēlē vakar izbraukumā pagarinājumā zaudēja komandai "BA/Rīga" - 77:83. Rezultatīvākais liepājnieku sastāvā bija Artūrs Freimanis ar 23 gūtajiem punktiem.

Lai gan spēli ar izrāvienu 7:2 iesāka liepājnieki, pirmās ceturtdaļas turpinājums veiksmīgāks bija "BA/Rīgas" spēlētājiem. Pēc pirmajām desmit minūtēm rezultāts bija neizšķirts 15:15. Pirmo puslaiku "Liepājas Papīra" basketbolisti uzvarēja ar 34:29, vēstīts "Liepājas lauvu" mājaslapā.

48 sekundes līdz pamatlaika beigām "Liepājas Papīrs" vēl bija vadībā, tomēr rīdziniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu, tiesa pēdējā metiena iespējas vēl bija viesiem. Tas tika uzticēts Marekam Meijerim, kurš diemžēl nespēja gūt punktus.

Pagarinājumā jau dominēja "BA/Rīgas" spēlētāji, kas svinēja uzvaru ar 83:77.

Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 18. februārī pulksten 19.30, kad Liepājas Olimpiskajā centrā spēlēs ar "Ventspils Augstskolas" komandu.

Komentāri 3

To Liepājas fans

Tāpēc, ka Indulis audzina jaunos talantus :) Tie, kas pagaajushogad un aizpagaajushogad pabeidza Liepaajas BS Indulim vairs nav vajadziigi.. Atskaitot Friidenbergu un Ati un varbuut arii Otto..

pirms 11 gadiem, 2009.02.14 13:54

Liepājas fans

Nesaprotu kapēc Liepājas Papīrā nespēlē 88-89 gada dzimušie spēlētāji. Jo pašreiz komandas kodolu veido 1990 g dz basketbolisti. Godīgi sakot 90 g. dz. ir ļoti netalantīgi un diezin vai kāds no šiem pēc pāris gadiem kaut vai spēlēs amatiru līmenī.

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 21:53