Liepājas Olimpiskajā centrā trenējas galda tenisisti no Vācijas

No 10. līdz 13. augustam Liepājas Olimpiskajā centrā savu treniņnometni aizvadīs Vācijas galda tenisa klubs „TTC Lampertheim”, kuru pārstāv arī Liepājas tenisists Reinis Burģis.

„TTC Lampertheim” izvēlējies Liepājas Olimpisko centru kā treniņu vietu, jo šī galda tenisa zāle ir vienīgā Baltijas valstīs ar tik modernu aprīkojumu.

Kā saka Reinis Burģis: "Šī ir standarta Eiropas līmeņa zāle, kurā uzklāta uzņēmuma "Gerfloor" ražotā grīda, kas ir oficiālais grīdas segums visās starptautiskajās sacensībās, kā arī galdi ir ļoti labi.” JOOLA firmas galdi ir vieni no labākajiem ko pierāda fakts, ka uz JOOLA galdiem ir norisinājušās vairākas Olimpiskās spēles un Pasaules čempionāti.

Treniņu nometnē piedalīsies 6 „TTC Lampertheim” spēlētāji, tajā skaitā arī Reinis Burģis. Katru dienu tiek plānots aizvadīt divus treniņus.

Savukārt 13. augustā, paredzēts noorganizēt pārbaudes spēles.

Uzziņai
2008.gada vasarā Liepājā tika atklāta jauna, ambicioza un mūsdienīga celtne - Liepājas Olimpiskais centrs.
Augot kvalitātes standartiem un prasībām sabiedrībā, Liepājas Olimpiskais centrs ir izveidots par vienu no modernākajiem daudzfunkcionālajiem sporta un kultūras kompleksiem Latvijā. 18 000 m2 lielajā platībā Liepājas Olimpiskā centra piecos stāvos izvietotas visdažādāko funkciju sporta zāles basketbolam, volejbolam, florbolam, galda tenisam, boksam, džudo, grieķu-romiešu un brīvajām cīņām, kā arī telpas koncertiem, konferencēm, semināriem, izrādēm, banketiem, konkursiem, dejām, sapulcēm un svinībām.
Liepājas Olimpiskā centra būvniecība ir veiksmīgi realizēts Liepājas pašvaldības un Latvijas Olimpiskās komitejas kopprojekts.

Pievieno komentāru

Sports