Liepājas Olimpiskā centra fitnesa klubā „Olimp” atvērto durvju diena

Šo sestdien, 26. septembrī, visā Latvijā notiek akcijā ” Esi Aktīva, Latvija!”, kurā piedalās arī Liepājas Olimpiskā centra fitnesa klubs „Olimp”.

Akcijas ietvaros 26. septembrī ir radīta iespēja cilvēkiem apmeklēt 35 Latvijas fitnesa klubus bez maksas!

Liepājas Olimpiskā centra fitnesa klubā „Olimp” liepājnieki un Liepājas viesi varēs visu dienu no pulksten 10:00 līdz 17:00 bezmaksas izmantot trenažieru un aerobikas zāles, kā arī saņemt izsmeļošas instruktoru un treneru konsultācijas.

Turklāt fitnesa klubs „Olimp” par godu šai dienai ir sagatavojis apmeklētājiem īpašu programmu:
Aerobikas maratons - 11:00 Joga visiem (instruktore Jūlija), 11:30 Pilates (instruktore Tatjana), 12:00 Belly Dance (instruktore Lienīte), 12:30 Kick Box (instruktore Helēna), 13:00 Steps (instruktore Marina), 13:30 Klasiskā aerobika (instruktore Iveta);

Lekcijas- 14:00 "Efektīva svara samazināšana. veselīgs uzturs", 15:00 "Spēka un muskuļu masas palielināšana. Veselīgs sporta uzturs." (lekcijas lasīs kompānijas Power Fit sporta un diētisko uzturu speciālists.);

Personālais treniņš- 15:00-17:00 (treneris Artūrs).

26. septembris šogad ir izvēlēts kā fizisko aktivitāšu diena Latvijas fitnesa klubos!
Projekts Esi Aktīva, Latvija! tiek veidots ar mērķi apvienot Latvijas iedzīvotājus kopīgām fiziskām aktivitātēm, veicinot kopējo veselīga dzīvesveida popularizēšanu.

Šāda veida iniciatīva Latvijā tiek veidota pirmo reizi, tāpēc šī projekta ietvaros ir jābūt vienotiem un jāatver sirds un kluba durvis katram iedzīvotājam.

Jau sen ir pierādīts, ka fiziskās aktivitātes ikdienā palīdz atbrīvoties no stresa, saglabāt labu pašsajūtu, kā arī uzlabot kopējo veselības stāvokli. Šobrīd, kad ekonomiskā situācija valstī rada trauksmainu apkārtējo vidi, mēs varam atgādināt sabiedrībai par fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz cilvēka labsajūtu un aicināt visus kaut uz brīdi kļūt aktīvākiem un aizmirst par apkārtējām problēmām.

Pēc IHRSA global research 2009 datiem, Latvijā fitnesa klubu apmeklētāju skaits ir 35 tūkstoši. Tas ir tikai 1,52 % no Latvijas iedzīvotājiem.

Ir “jāiekustina” cilvēku domāšanu par to, lai viņi vairāk nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm un dzīvo veselīgu dzīvesveidu.

Pievieno komentāru

Sports