"Liepājas metalurgu" iegāž spēle mazākumos

"Liepājas metalurga" hokejisti šovakar, 29. septembrī, savā laukumā Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta mačā ar 2:5 zaudēja Grodņas komandai "Ņeman". Liepājnieki otrajā periodā ļoti neveiksmīgi nospēlēja mazākumos.

Pēc pirmā perioda "Metalurgs" bija vadībā ar 1:0. 12. minūtē vairākumā vārtus guva Māris Grāvītis.

Otrā perioda 29. sekundē viesi realizēja vairākumu, panākot neizšķirtu - 1:1. Divas minūtes vēlāk Grodņas hokejisti vēlreiz izmantoja vairākumu un bija jau vadībā ar 2:1.

Otrā perioda 14. minūtē Maksims Širokovs pēc Vladimira Mamonova piespēles rezultātu izlīdzināja - 2:2. Tobrīd abas komandas spēlēja ar četriem laukuma spēlētājiem.

Diemžēl 17. minūtē ''Ņeman" hokejisti vēlreiz bija precīzi vairākumā, skaisti izspēlējot vārtu guvumu - 2:3.

Trešajā periodā viesi guva vēl divus vārtus, sagādājot liepājniekiem zaudējumu ar 2:5. Abu komandu galveno treneru komentārus var skatīt šeit .

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik komanda "Liepājas metalurgs" ar septiņiem punktiem desmit spēlēs ieņem 12.vietu.

Šovakar zaudējumu savā laukumā piedzīvoja arī "Dinamo/Juniors", kurš ar 1:4 zaudēja komandai "Brest".