"Liepājas metalurgs" viesosies Ilūkstē

Šodien, plkst.18:00 Ilūkstes pilsētas stadionā ar cīņu starp Ilūkstes NSS un SK Liepājas metalurgs tiks noslēgta SMScredit.lv Virslīgas 18.spēļu kārta, kas ir arī 2.apļa pēdējā. Mača tiešraide būs vērojama arī www.futbolavirsliga.lv.

Abu komandu pirmā savstarpējā cīņa, kas risinājās Liepājas stadionā ,,Daugava’’, noslēdzās ar kurzemnieku uzvaru 2:1. Abu vārtus uzvarētāju rindās guva komandas kapteinis Antons Jemeļins, turklāt  darot to no 11 metru soda sitiena atzīmes. Interesanti, ka kā pirmie vadībā tomēr izvirzījās ilūkstieši un, iespējams, tikai ātri bezatbildes vārti ļāva liepājniekiem izvairīties no sev lielas intrigas, izcīnot uzvaru pār tobrīd vēl neiepazīto Ilūkstes NSS.

Liepājas metalurgs piedzīvojusi 3 zaudējumus pēc kārtas, divos no tiem ciešot sakāvi pret Skonto ar kopējo vārtu attiecību 0:7. Tam nāk klāt arī zaudējums 17.kārtā ar 1:3 pret FC Jūrmala, līdz ar to noskaņojums komandā nevar būt visai pozitīvs, tiesa, tieši pretinieks kā Ilūkstes NSS un tā uzveikšana var dot komandai nepieciešamās emocijas, lai tā atgrieztos uz uzvaru strīpas un turpinātu aktīvu cīņu par savu pozīciju uzlabošanu. Latgales komandai cīņa būs ne ar mazāk lielu apņēmību, tiesa, par pavisam citiem mērķiem, jo komanda aktīvi turpina cīņu par palikšanu Virslīgā. Šobrīd ar 8 punktiem tiek ieņemta 9.vieta, taču uzvara ļautu pacelties uz 8.vietu, turklāt pat arī nostabilizēties, jo FS METTA/Latvijas Universitāte šobrīd arī ir ar tikpat izcīnītiem punktiem. Par gaidāmā mača favorīti, neskatoties uz psiholoģisko spēlētāju situāciju, noteikti tiek uzskatīta Liepājas metalurgs komanda, taču jāatceras, ka Ilūkstes NSS spēli aizvadīs savā laukumā, turklāt tieši Liepājas metalurgam starp visām SMScredit.lv Virslīgas komandām uz Latgales pilsētu sanāk mērot visgarāko ceļu.

Spēle Ilūkstes pilsētas stadionā sāksies plkst. 18:00 un tās tiešraidi būs iespējams vērot arī www.futbolavirsliga.lv.

Pievieno komentāru

Sports