"Liepājas metalurgs" un "Dinamo/Juniors" piedzīvo kārtējo zaudējumu Baltkrievijas atklātajā čempionātā

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) pirmajās spēlēs pēc pusotras nedēļas pārtraukuma trešdien kārtējos zaudējumus savā laukumā piedzīvoja abi šajā turnīrā Latviju pārstāvošie klubi - "Dinamo/Juniors" un "Liepājas metalurgs".

Pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" ar 1:5 (0:2, 1:0, 0:3) piekāpās latviešu uzbrucēja Elvja Želubovska pārstāvētajam klubam "Gomeļ". Liepājnieku labā vienīgos vārtus guva lietuvietis Nerijs Ališausks, bet Želubovska rēķinā vieni, savas komandas ceturtie gūtie, vārti.

Tikmēr Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" fārmklubs "Dinamo/Juniors" ar 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) piekāpās Ukrainas vienībai Kijevas "Sokol". Šajā mačā rīdziniekiem vienīgos vārtus guva Ričards Birziņš.

Kā "Dinamo/Juniors" komandas otrais vārtsargs šajā mačā tika pieteikts 40 gadus vecais Sergejs Naumovs, kurš tuvākajā laikā oficiāli kļūs par vienību "Dinamo" un "Dinamo/Juniors" vārtsargu treneri. Jau ziņots, ka līdzšinējie "Dinamo/Juniors" vadošie vārtsargi Ervīns Muštukovs un Nauris Enkuzēns ar pamatkomandu ir devušies trīs spēļu izbraukuma sērijā.

BAČ kopvērtējumā "Liepājas metalurga" hokejisti ar 24 mačos izcīnītiem 22 punktiem atkrita uz 12.vietu, bet "Dinamo/Juniors" ar 15 punktiem 25 spēlēs atrodas pēdējā, 14.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports